علیپور: بیداری دانشجویان حلقه را بر رژیم صهیونیستی تنگ کرده است/ دنیا دیگر بیدار شده است

علیپور: بیداری دانشجویان حلقه را بر رژیم صهیونیستی تنگ کرده است/ دنیا دیگر بیدار شده است

نماینده مردم ماکو در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: امروز با بیداری جنبش های دانشجویی چشم جهان بر جنایات رژیم کودک کش صهیونیستی گشوده شده است و روز به روز حلقه بر این رژیم منحوس تنگ تر می شود.

عمر علیپور اقدم در گفت وگو با تینار با تاکید بر اینکه فلسطین مسیله اول امروز دنیا است، بیان کرد: بیداری جریانات دانشجویی در سراسر دنیا در راستای حمایت از حقوق مردم مظلوم فلسطین و محکوم کردن جنایات این رژیم کودک کش به ویژه در آمریکا سبب شده است تا حلقه بر رژیم صهیونیستی تنگتر شود. دیگر زمان آن رسیده است که این رژیم منحوس با واقعیت روبه رو شود و پایان خود را بپذیرد.

وی در ادامه اظهار کرد: قطعا پیروز میدان مردم غزه و فلسطین هستند. بیداری جنبش های دانشجویی در سراسر دنیا سبب شده است تا مردم دنیا بیشتر به جنایات این رژیم کودک کش پی ببرند. حتی امروز تعدادی از مقامات نظامی این رژیم اذعان کردند که دیگر کاری از دستشان برنمی آید. این روزها رژیم صهیونیستی صرفا وعده های پوچ به ملت خود می دهد.

نماینده مردم ماکو در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: بنده مطمین هستم همان طوری که مقام معظم رهبری فرمودند پیروزی با جبهه مقاومت و ملت مظلوم فلسطین است. رژیم صهیونیستی قطعا تاوان جنایات خود را پس خواهد داد. دیگر جنایات رژیم صهیونیستی بر کسی پوشیده نیست. امروز مسیله فلسطین مسیله اول دنیا است. دیگر ملت ها نیز سکوت خود را در برابر این جنایات شکسته و خواستار توقف ظلم علیه مردم مظلوم فلسطین هستند.

پایان خبر تینار

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "علیپور: بیداری دانشجویان حلقه را بر رژیم صهیونیستی تنگ کرده است/ دنیا دیگر بیدار شده است" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "علیپور: بیداری دانشجویان حلقه را بر رژیم صهیونیستی تنگ کرده است/ دنیا دیگر بیدار شده است"، کلیک کنید.