علی اف: اتحادیه اروپا قصد بدنام کردن آذربایجان را دارد

علی اف: اتحادیه اروپا قصد بدنام کردن آذربایجان را دارد

رییس جمهور آذربایجان در دیدار با یک هییت آلمانی، اظهارات مقامات اتحادیه اروپا را به عنوان «تهدیدی پنهان علیه آذربایجان» محکوم کرد و گفت کشورش برنامه ای برای حمله به ارمنستان ندارد و به مذاکرات صلح متعهد است.

به گزارش گروه سیاست و جهان خبرگزاری علم و فناوری تینار، الهان علی اف، رییس جمهور آذربایجان، رهبران اتحادیه اروپا و فرانسه را به بدن نام کردن کشورش متهم و تاکید کرد که باکو قصد حمله به ارمنستان را ندارد.

او در حالی این اظهارات بیان کرد که وزرای خارجه ارمنستان و آذربایجان برای گفتگوهای صلح در برلین، با یکدیگر دیدار کردند.

علی اف، روز چهارشنبه در دیدار با یک هییت اقتصادی آلمانی، اظهارات مقامات اتحادیه اروپا را به عنوان «تهدیدی پنهان علیه آذربایجان» محکوم کرد و گفت کشورش برنامه ای برای حمله به ارمنستان ندارد و به مذاکرات صلح متعهد است.

اشاره او به سخنان جوزپ بورل، دیپلمات ارشد اتحادیه اروپا است که ماه گذشته گفته بود «هرگونه نقض تمامیت ارضی ارمنستان غیرقابل قبول خواهد بود و پیامدهای شدیدی برای روابط اتحادیه اروپا با آذربایجان خواهد داشت».

علی اف در بخش دیگری از سخنانش امانویل مکرون رییس جمهور فرانسه را مورد انتقاد قرار داد گفت که تمام این ها بخشی از سیاست ضد آذربایجانی فرانسه است که سعی دارد چهره ای شرورانه از کشور ما جلوه دهد و نشان دهد که آذربایجان در حال آمادگی برای حمله به ارمنستان است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "علی اف: اتحادیه اروپا قصد بدنام کردن آذربایجان را دارد" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "علی اف: اتحادیه اروپا قصد بدنام کردن آذربایجان را دارد"، کلیک کنید.