عکس | با خرید این خودرو نیازی به خانه ندارید

امیرمسعود عابدین: مانند سایر مدل های ریویان، جدیدترین محصول این شرکت نیز با مجموعه ای از موارد سفارشی ارایه می شود. به عنوان مثال، آشپزخانه مسافرتی به همراه یک مخزن آب، کولر، یک اجاق گاز با فضای ذخیره سازی اضافی و حتی یک مجموعه ظروف پخت و پز، همراه با این خودرو قابل سفارش است. ریویان چراغ هایی را برای زمانی که شما در حال آشپزی در شب هستید، عرضه می کند.

عکس | با خرید این خودرو نیازی به خانه ندارید

از طرف دیگر، آشپزخانه کوچک می تواند جای خود را برای یک جعبه بار جداشدنی با دسته هایی در طرفین و چرخ های کوچک برای حمل آن باز کند. این قسمت برای وسایلی که داخل خودرو آشفتگی ایجاد می کنند، مناسب است. فضای داخلی نیز در نگهداری وسایل عالی است، چرا که نه تنها می توانید صندلی های عقب را صاف کنید، بلکه هر دو صندلی جلو را نیز می توانید تا کنید.

عکس | با خرید این خودرو نیازی به خانه ندارید

جعبه بار روی سقف چیزی برای نوشتن ندارد، اما به گفته ریویان می توانید آن را با یک خانه کوچک جابجا کنید. این یک چادر جعبه ای روی سقف است که برای سهولت دسترسی به همراه یک نردبان همراه می شود. پایه دوچرخه ای که در عقب نصب شده، بدون نیاز به استفاده از ابزار به خودرو متصل می شود و می تواند دو دوچرخه را ذخیره کند.

عکس | با خرید این خودرو نیازی به خانه ندارید

در حالی که برخی از خودروها دارای نگهدارنده چتر در قسمت درب راننده هستند، این شاسی بلند الکتریکی از این فضا برای چراغ قوه استفاده می کند.

عکس | با خرید این خودرو نیازی به خانه ندارید

قیمت این خودرو، یعنی ریویان R2 در ایالات متحده از حدود 45 هزار دلار شروع می شود، اما شما برای این لوازم جانبی هزینه بیشتری پرداخت خواهید کرد.

جهت مشاهده لیست قیمت روز خودرو های داخلی و خارجی می توانید به صفحه لیست قیمت روز خودرو در تینار مراجعه کنید.

5858

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عکس | با خرید این خودرو نیازی به خانه ندارید" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عکس | با خرید این خودرو نیازی به خانه ندارید"، کلیک کنید.