عکس | خودروی برتر سال که بی ام و را شکست داد

به گزارش تینار، از میان شش فینالیست که توسط خودروسازانی همچون بی ام و، کیاموتورز و پژو معرفی شده بودند، رنو سینِک (Renault Scenic) موفق شد با کسب 329 امتیاز عنوان برترین خودروی سال 2024 را از آن خود کند.

ژیل لو بورن، رییس بخش فناوری و مهندسی رنو به هنگام دریافت این جایزه، آن را نماد خروج رنو از بحرانی دانست که از سال 2020 گریبان این شرکت را گرفته بود.

عکس | خودروی برتر سال که بی ام و را شکست داد

فینالیست های امسال نیز شامل بی ام و (BMW) سری 5، ولوو EX30، کیا EV9، پژو E-3008/3008 و تویوتا C-HR بودند. همچنین برای نخستین خودروساز چینی BYD با خودروی مدل Seal به فهرست فینالیست ها راه یافته بود.

جهت مشاهده لیست قیمت روز خودرو های داخلی و خارجی می توانید به صفحه لیست قیمت روز خودرو در تینار مراجعه کنید.

5858

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عکس | خودروی برتر سال که بی ام و را شکست داد" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عکس | خودروی برتر سال که بی ام و را شکست داد"، کلیک کنید.