عکس | قضاوت داور ایرانی در لیگ قهرمانان اروپا

آفتاب نیوز :

مهبد بیگی داور ایرانی الاصل در بازی بایرن مونیخ و ارسنال حضور دارد. نام او کمتر در میان هواداران ایرانی شناخته شده بود اما جالب است بدانید که پیش از این هم در لیگ قهرمانان قضاوت داشت و برای بازی پاری سن ژرمن و دوراموند پرچم زده بود.

مهبد بیگی داور بین المللی فوتبال سوید است که از سال 2014 کار خود را به صورت حرفه ای انجام می دهد و حالا یکی از چهره های مهم داوری این کشور محسوب می شود.

مهبد بیگی پیش از این بازیهای دیگری را هم در سطح اروپا قضاوت کرده بود که از جمله آنها باید به بازی فرانسه – قزاقستان اشاره کرد.

او متولد 1365 در سوید است و در 38 سالگی به سطحی رسیده که همراه با گلن نیبرگ معروف برای بازی یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا مسافر استادیوم امارات می شود.

نکته جالب اینکه بیگی پیش از سفر به انگلیس گفتگویی را هم با رسانه های سویدی انجام داد تا مشخص شود این بازی چه اهمیت ویژه و مهمی برای او و فدراسیون فوتبال سوید دارد.

مهبد بیگی با پدر و مادر و نام ایرانی، حالا توجه هواداران ایرانی را هم به خود جلب کرده و در حالی که تصاویرش از قضاوت در بازی ارسنال و بایرن مونیخ دست به دست می شود، شهرت جالبی در میان هواداران ایرانی کسب می کند.

پیش از این کمتر نامی از او در فضای فوتبال ایران وجود داشت اما حضور در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان نام مهبد بیگی را بر سر زبان ها می اندازد.

عکس | قضاوت داور ایرانی در لیگ قهرمانان اروپا

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عکس | قضاوت داور ایرانی در لیگ قهرمانان اروپا" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عکس | قضاوت داور ایرانی در لیگ قهرمانان اروپا"، کلیک کنید.