فراخوان کشف قیمت و تامین داروهای تک نسخه ای اردیبهشت 1403

فراخوان کشف قیمت و تامین داروهای تک نسخه ای اردیبهشت 1403

اداره کل دارو و مواد تحت کنترل سازمان غذا و دارو از همه شرکت های فوریتی و وارد کننده برای تامین داروهای تک نسخه ای اردیبهشت 1403 دعوت کرد.

به گزارش تینار، اداره کل دارو و مواد تحت کنترل سازمان غذا و دارو با اشاره به ماده 9 آیین نامه اجرایی بند ” پ” ماده “72” قانون برنامه پنج ساله ششم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران مصوب 1395 که اجازه داده است به تشخیص پزشک معالج و پذیرش همه مسیولیتها توسط بیمار و پزشک و در صورتیکه اقلام دارویی خارج از فهرست رسمی دارویی کشور تنها راه درمان یک بیمار باشد، دارو بصورت موردی یا تک نسخه ای تامین شود؛ فهرست داروهای تک نسخه ای مورد نیاز بیماران را اعلام و با توجه به سیاست های خود همه شرکت های فوریتی و وارد کننده برای تامین داروهای تک نسخه ای اردیبهشت 1403 دعوت به همکاری کرد.

بنابر اعلام روابط عمومی سازمان غذا و دارو، تعداد اعلام شده داروهای مذکور شامل نیاز پیش بینی شده برای یکسال است و مفاد کامل مورد نظر آن اداره کل در سایت سازمان غذا و دارو بطور قابل مشاهده است.

پایان خبر تینار

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "فراخوان کشف قیمت و تامین داروهای تک نسخه ای اردیبهشت 1403" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "فراخوان کشف قیمت و تامین داروهای تک نسخه ای اردیبهشت 1403"، کلیک کنید.