قتل اشتباهی مرد جوان در پمپ بنزین

قتل اشتباهی مرد جوان در پمپ بنزین

به گزارش تینار، پسری که به خاطر فشار روانی ناشی از اختلاف مالی دست به قتل اشتباهی زده بود خودش را به پلیس معرفی کرد.

اعتماد در خبری آورده که ، تحقیقات درباره این قتل زمانی آغاز شد که به مرکز فوریت های پلیسی 110 و مرکز اورژانس پزشکی 115 اعلام شد یک مورد تیر اندازی در جنت آباد رخ داده است. امدادگران بعد از حضور در محل مجروح 25 ساله را که شکم و پایش با گلوله زخمی شده بود، به بیمارستان بردند.

تحقیقات میدانی حکایت از آن داشت که پسر جوان همراه صاحبکارش در محل حادثه بود و در جریان این تیراندازی زخمی شد. صاحبکار این جوان که شاهد ماجرا بود، در تحقیقات به ماموران گفت: چاپخانه دارم. مدتی قبل با پسری به نام آرش برای خرید ارز دیجیتال آشنا شدم و با او مراوده مالی داشتم، اما اخیرا به اختلاف خورده بودیم و او طلبم را نمی داد. زمان حادثه با شاگردم که موتور دارد و پیک موتوری چاپخانه هم هست به محل قرار با آرش آمدم که درگیری پیش آمد و ناگهان آرش شروع به تیراندازی کرد و گلوله ها به شاگردم خورد.

با شناسایی هویت ضارب کارآگاهان پلیس راهی خانه این فرد شدند، اما او قبل از رسیدن ماموران فرار کرده بود. پس از آن تحقیقات ادامه یافت و معلوم شد متهم به سمت مرزهای غربی رفته و قصد فرار از کشور را دارد.

به این ترتیب موضوع به پلیس مرزبانی اطلاع داده شد و تیمی از ماموران پلیس پایتخت هم همچنان تحقیقات خود را روی مقصد احتمالی متهم فراری متمرکز کردند.

این در حالی بود پسر مجروح پس از بهبود نسبی از بیمارستان مرخص شد، اما پس از یکماه جان خود را از دست داد و موضوع مرگش به بازپرس امیرحسین علیمردان اعلام شد و بازپرس شعبه دهم دادسرای امور جنایی تهران دستور شناسایی متهم به قتل را صادر کرد. در نهایت متهم تحت تعقیب که از ترسش در مسافرخانه ها اقامت داشت خود را معرفی کرد.

این متهم که 19 سال دارد، گفت: با مرد چاپخانه دار در زمینه ارز دیجیتال سرمایه گذاری کردیم و من به او بدهکار شدم. از آن به بعد او مرتب پولش را می خواست. به حدی مرا تحت فشار روحی قرار داده بود که دوبار خودکشی کردم، اما نجات پیدا کردم. چند وقت قبل هم اسلحه ای خریدم، چون تهدید کرده بود که بلایی سر خانواده ام می آورد. روزحادثه هم اسلحه ای را که برای خودکشی خریده بودم همراه داشتم و در جریان مشاجره سلاح را درآوردم و دو تیر شلیک کردم.

فکر نمی کردم شاگرد مرد طلبکار بمیرد. در بیمارستان یک گلوله را از بدن پسر زخمی خارج نکردند که همان باعث شد فوت کند. وقنی این موضوع را فهمیدم به اردبیل رفتم تا از آنجا به کشور آذربایجان بروم، اما در مرز به اتهام جاسوسی دستگیر شدم و یکماه در آذربایجان بازداشت بودم. وقتی فهمیدند جاسوس نیستم و فقط می خواستم غیرقانونی وارد کشورشان شوم مرا رها کردند. بعد به تهران آمدم و در مسافرخانه و هتل ها سرگردان بودم، عذاب وجدان داشتم و آخر سر خودم را معرفی کردم که خلاص شوم.

233217

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "قتل اشتباهی مرد جوان در پمپ بنزین" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "قتل اشتباهی مرد جوان در پمپ بنزین"، کلیک کنید.