قطر کشتار آوارگان در غزه را به شدت محکوم کرد

قطر کشتار آوارگان در غزه را به شدت محکوم کرد

قطر کشتار آوارگان فلسطینی در غزه توسط ارتش رژیم صهیونیستی در صف انتظار دریافت کمک های بشردوستانه را شدیدا محکوم کرد.

به گزارش تینار، وزارت امور خارجه قطر در بیانیه ای عنوان کرد جامعه بین الملل باید به مسیولیت خود در رابطه با ملزم نمودن رژیم صهیونیستی به پایبندی به قوانین بین الملل عمل کند.

قطر همچنین خواستار تحرک بین المللی برای توقف فوری جنگ در غزه شد.

پیشتر لولوه خاطر وزیر همکاری های بین المللی قطر در رابطه به جنگ غزه گفته بود آنچه ارتش رژیم صهیونیستی در غزه انجام می دهد، نسل کشی است.

وی تصریح کرد شورای امنیت از آغاز جنگ در غزه 3 مرتبه در صدور قطعنامه برای آتش بس در غزه ناموفق مانده است و در کل برای 45امین بار در تاریخ معاصر نتوانسته قطعنامه توقف جنگ را صادر کند.

این وزیر قطری تاکید کرد ما خواستار آتش بس فوری و توقف هرگونه حمله و تجاوزی به غزه هستیم.

لولوه خاطر بیان کرد برخی قدرت های بزرگ باید از حمایت از رژیم صهیونیستی که خود را فراتر از قوانین بین الملل می بیند، دست بردارند.

پایان خبر تینار

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "قطر کشتار آوارگان در غزه را به شدت محکوم کرد" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "قطر کشتار آوارگان در غزه را به شدت محکوم کرد"، کلیک کنید.