قیمت دلار و سکه کاهش یافت

قیمت دلار و سکه کاهش یافت

آفتاب‌‌نیوز :

دلار امروز در مرکز مبادله ارز و طلا در بخش اسکناس ۴۶ هزار و ۲۷۳ تومان و در بخش حواله ۴۳ هزار و ۲۰۶ تومان کشف قیمت شد.

همچنین یورو امروز در صرافی‌ها با نرخ توافقی به قیمت ۵۰ هزار و ۱۰۴ تومان معامله شد، اسکناس درهم امارات ۱۲ هزار و ۶۰۰ تومان ارزش‌گذاری شد.

بررسی میدانی بازار ارز در میدان فردوسی نشان می‌دهد، دلار آزاد امروز توسط دلالان مقابل صرافی‌ها ۵۹ هزار و ۵۰۰ تومان قیمت‌گذاری شد.

آخرین قیمت طلا و سکه در بازار

امروز در میدان فردوسی سکه طرح قدیم با افت ۹۸۰ هزار تومانی به نرخ ۳۷ میلیون و ۷۳۰ هزار تومان داد و ستد شد، همچنین سکه تمام بهار آزادی طرح جدید نیز با کاهش یک میلیون و ۱۰۰ هزار تومانی به قیمت ۴۱ میلیون و ۴۰۱ هزار تومان معامله شد و حباب آن کاهش یافت.

امروز حباب سکه امامی به ۷ میلیون و ۲۹۲ هزار تومان و حباب سکه بهار آزادی به ۳ میلیون و ۵۹۲ هزار تومان رسید؛ نیم سکه در بازار به نرخ ۲۳ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان داد و ستد شد، ربع سکه به قیمت ۱۵ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان عرضه شد؛ همچنین هر سکه یک گرمی به نرخ ۶ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان معامله شد.

هر گرم طلای ۱۸ عیار امروز ۳ میلیون و ۴۴۰ هزار تومان قیمت‌گذاری شد، همچنین امروز هر مثقال طلای ۱۸ عیار، ۱۴ میلیون و ۸۹۳ هزار تومان نرخ‌گذاری شد؛ نرخ طلای آب شده نیز هر مثقال ۱۴ میلیون و ۸۵۰ هزار تومان بوده است.

در حال حاضر هر اونس طلا (معادل ۳۱.۱۳۲گرم)، با رشد ۱۱ صدم درصدی، به نرخ ۲۳۹۱ دلار قیمت گذاری شده است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "قیمت دلار و سکه کاهش یافت" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "قیمت دلار و سکه کاهش یافت"، کلیک کنید.