لاپید: کابینه نتانیاهو کنترل اوضاع را از دست داده است

لاپید: کابینه نتانیاهو کنترل اوضاع را از دست داده است

رهبر اپوزیسیون رژیم صهیونیستی ضمن انتقاد از عملکرد کابینه نتانیاهو در مدیریت جنگ غزه و کشته شدن شمار زیادی از نظامیان ارتش گفت: کابینه نتانیاهو کنترل اوضاع را از دست داده است.

به گزارش تینار، «یاییر لاپید» رهبر اپوزیسیون رژیم صهیونیستی عنوان کرد کابینه نتانیاهو کنترل اوضاع را از دست داده است و در حالی که هر روز نظامیان در غزه کشته می شوند، آنها (مقامات رژیم صهیونیستی) در صفحات تلویزیون با هم درگیر می شوند.»

به گزارش شبکه عبری زبان «کان»، لاپید افزود: «کابینه نتانیاهو خود اخلالگر و مخل امنیت است. وزرا در مقابل اتاق نشست کابینه تظاهرات می کنند و بخشی از دولت اجازه ارسال کمک ها (به غزه) را می دهد و بخشی دیگر آن را به آتش می کشد.»

رهبر اپوزیسیون رژیم صهیونیستی تصریح کرد: «روابط با آمریکا رو به فروپاشی است و طبقه متوسط نیز در حال فروپاشی است و کنترل اوضاع در شمال (فلسطین اشغالی) را نیز از دست داده اند.»

لاپید خطاب به کابینه نتانیاهو بیان داشت: «نمی توانید این مسیر را ادامه دهید و ما با این دولت به پیروزی نمی رسیم.»

پایان خبر تینار

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "لاپید: کابینه نتانیاهو کنترل اوضاع را از دست داده است" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "لاپید: کابینه نتانیاهو کنترل اوضاع را از دست داده است"، کلیک کنید.