لوگوی اپل تغییر خواهد کرد؟/ عکس

به گزارش خبرگزاری تینار، اپل ظاهراً می خواهد چینش لوگوی خود را در پنل پشتی آیپدهای آینده تغییر دهد. در این صورت احتمالاً لوگوی اپل در پنل پشتی آیپدهای آینده به جای چیدمان عمودی فعلی، به صورت افقی قرار می گیرد.

باتوجه به اینکه کاربران بیشتر آیپد را به صورت افقی قرار می دهند و از آن استفاده می کنند، به نظر می رسد این شرکت تصمیم گرفته است چینش قرارگیری لوگوی خود را در پنل پشتی آیپدها تغییر دهد. در این صورت لوگوی اپل برای حالت افقی تنظیم می شود.

تغییر اساسی برای لگوی اپل در راه است!

تغییر جهت احتمالی لوگوی اپل در پنل پشتی آیپدهای آینده

وب سایت فرانسوی Numerama با سه کارمند ارشد اپل درباره مدل های جدید آیپد پرو که اوایل ماه جاری میلادی معرفی شدند، مصاحبه کرد. باوجودی که در این مصاحبه جزییات جدیدی مطرح نشد، اما به یک تغییر احتمالی در آیپدهای آینده اشاره شد. به نظر می رسد اپل قصد دارد لوگوی خود را در پنل پشتی آیپدها در جهت افقی قرار دهد.

درحال حاضر لوگوی اپل در پشت آیپدها در جهت عمودی قرار گرفته است. این درحالی است که کاربران از آیپدها اغلب در جهت افقی استفاده می کنند، در نتیجه لوگوی اپل به خوبی نمایش داده نمی شود. حالا اپل ظاهراً می خواهد این وضعیت را اصلاح کند.

«مولی اندرسون» طراح محصول اپل به این موضوع اشاره کرده است که احتمال دارد جهت لوگو اپل در پشت آیپدهای آینده تغییر وضعیت بدهد و به صورت افقی تعبیه شود تا وقتی از مقابل به دستگاه نگاه می کنیم، جهت لوگو به درستی دیده شود.

وی به این موضوع اشاره کرده است که وقتی کاربران در بیشتر مواقع دستگاه را به صورت افقی مورد استفاده قرار می دهند، از نگاه ناظر بیرونی، لوگوی اپل در پشت دستگاه به صورت درستی دیده نمی شود. در نتیجه بهتر است این وضعیت تغییر کند و به جای اینکه لوگو در حالت عمودی پشت دستگاه قرار گیرد، چیدمان آن افقی باشد، تا وقتی فردی از مقابل دستگاه را می بیند با منظره زیباتری مواجه شود.

227227

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "لوگوی اپل تغییر خواهد کرد؟/ عکس" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "لوگوی اپل تغییر خواهد کرد؟/ عکس"، کلیک کنید.