محدودیت ها و ممنوعیت های تردد جاده ای کرمانشاه در طرح نوروزی 1403 – خبرگزاری تینار | اخبار ایران و جهان

محدودیت ها و ممنوعیت های تردد جاده ای کرمانشاه در طرح نوروزی 1403 - خبرگزاری تینار | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار تینار، سرهنگ عبدالحسین زارع بعد از ظهر دوشنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: حمل و نقل محمولات ترافیکی که از قبل پروانه عبور اخذ کرده اند در تمام راه های برون شهری تا ساعت 7 صبح روز یکشنبه 5 فروردین و از ساعت 7 صبح روز پنج شنبه 9 فروردین تا ساعت 7 صبح روز دوشنبه 14 فروردین ممنوع می باشد.

وی ادامه داد: برای روزهای دیگر صرفاً برای محمولات ترافیکی دارای ضرورت حسب تشخیص مراجع صادر کننده مجوز عبور محموله صادر می گردد.

سرهنگ زارع تصریح کرد: تردد کلیه خودروهای ترانزیت مواد سوختی از ساعت 7 صبح روزهای دوشنبه و سه شنبه 28 و 29 اسفند از ساعت 7 صبح روزهای چهارم، پنجم، دوازدهم، سیزدهم و چهاردهم فروردین ممنوع می باشد.

رییس پلیس راه استان افزود: خودروهای مذکور در روزهای دیگر نوروز 1403 صرفاً در ساعات روز مجاز به حرکت بوده و در ساعات شب ملزم به توقف در محل های ایمن بین راهی هستند.

وی با بیان اینکه در طرح نوروزی 1403 ممنوعیت و محدودیت ترافیکی برای انواع تریلر و کامیون اعمال می شود، افزود: تردد انواع کامیون های حامل مواد سوختی، فاسد شدنی، بهداشتی، کودهای شیمیایی، ضدعفونی کننده و کالاهای اساسی (گندم – جو – ذرت – سویا – دانه های روغنی و…) یا دارای مجوز از پلیس راه فراجا از این امر مستثنی می باشد.

سرهنگ زارع تاکید کرد: عبور و مرور انواع تریلر و کامیون و کامیونت به استثنا حاملین مواد سوختی، بهداشتی و کالاهای اساسی و دارای مجوز در تاریخ 134 فروردین در کلیه راه های برون شهری ممنوع می باشد.

رییس پلیس راه استان کرمانشاه در پایان از ممنوعیت تردد انواع موتورسیکلت در طرح نوروزی سال 1403 در تمامی بزرگراه ها و سایر راه هایی که ضرورت ایجاب می کند، خبر داد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "محدودیت ها و ممنوعیت های تردد جاده ای کرمانشاه در طرح نوروزی 1403 – خبرگزاری تینار | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "محدودیت ها و ممنوعیت های تردد جاده ای کرمانشاه در طرح نوروزی 1403 – خبرگزاری تینار | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.