محمد هوشمند ویژه درگذشت

محمد هوشمند ویژه درگذشت

آفتاب نیوز :

علی دهباشی، مدیر مجله بخارا با اعلام این خبر گفت: به من خبر رسید که دکتر محمد هوشمند ویژه، استاد دانشگاه، مولف و مترجم بیش از 20 عنوان کتاب در زمینه پزشکی، عرفان شرق و هنر، متولد سال 1315، نهم فروردین از دنیا رفت.

 از آثار  او می توان به این کتاب ها اشاره کرد: «فرهنگ لغات و اصطلاحات پزشکی»  نوشته دورلند، «طریقت ذن» و «طبیعت مرد و زن» نوشته الن واتس، «تاریخ تحلیلی هنر جهان» از  آپجان، «فراسوی اصل لذت» از فروید، «روانشناسی زنان» نوشه کارن هورنای، «گویا»  از ژان فرانسوا ژابرن، «هنر مدیریت به روش خردمندان شرق» نوشته توماس کلری، «واقعیت درمانی» از  ویلیام گلاسر، «یوگا و تندرستی» نوشته سلواراجا یسودیان، «دریچه ای به جهان شگفت انگیز موسیقی» (تالیف) و «کالبدشناسی و فیزیولوژی دانشگاهی» (تالیف).

 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "محمد هوشمند ویژه درگذشت" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "محمد هوشمند ویژه درگذشت"، کلیک کنید.