مدرن ترین مدل خودروهای جگوار با تکنولوژی چینی / عکس

امیرمسعود عابدین: رسانه های چینی گزارش می دهند که جگوار لندروور قرار است از پلتفرم های هیبریدی و برقی که توسط برند چری اکسید معرفی شده، استفاده کند. استفاده از فناوری چری به جگوار لندروور اجازه می دهد تا سرعت توسعه و عرضه خودروهای الکتریکی آینده را افزایش دهد.
به نقل از منابع دارای اطلاعات در این زمینه، جگوار اولین برندی خواهد بود که از پلتفرم برقی اکسید استفاده کرده و می تواند اولین مدل خود را بر اساس این پلت فرم در نیمه دوم سال 2024 رونمایی کند.

مدرن ترین مدل خودروهای جگوار با تکنولوژی چینی / عکس

جگوار لندروور و چری روابط عمیقی در چین دارند و از سال 2012 یک همکاری و جوینت ونچر 50:50 را با هم راه اندازی کرده اند. آنها در این همکاری مدل هایی از جمله رنجروور ایووک، لندرور دیسکاوری اسپورت و جگوار XFL را تولید می کنند.

این خودروساز بریتانیایی قصد دارد تا سال 2030 به یک برند تمام الکتریکی تبدیل شود و سال گذشته خود را به برندهای مستقل رنجروور، دیسکاوری، دیفندر و جگوار تقسیم کرد. هنوز مشخص نیست که آیا مدل های آینده جگوار لندروور که می توانند از پلتفرم های برند اکسید استفاده کنند، در خارج از چین نیز در دسترس خواهند بود یا فقط در بازار محلی فروخته خواهند شد.

مدرن ترین مدل خودروهای جگوار با تکنولوژی چینی / عکس

قرارداد اشتراک پلتفرم بین جگوار لندروور و چری اولین معامله بین یک خودروساز اروپایی و یک خودروساز مستقر در چین نخواهد بود. فولکس واگن حدود 700 میلیون دلار برای به دست آوردن 4.99 درصد از سهام اکسپنگ را هزینه کرده و با این شرکت برای توسعه دو خودروی الکتریکی جدید برای بازار چین همکاری خواهد کرد. استلانتیس همچنین 1.5 میلیارد دلار در لیپ موتور سرمایه گذاری می کند تا 20٪ از سهام را بدست آورد.

جهت مشاهده لیست قیمت روز خودرو های داخلی و خارجی می توانید به صفحه لیست قیمت روز خودرو در تینار مراجعه کنید.

227227

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مدرن ترین مدل خودروهای جگوار با تکنولوژی چینی / عکس" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مدرن ترین مدل خودروهای جگوار با تکنولوژی چینی / عکس"، کلیک کنید.