مردی که یک کیلو حشیش را قورت داده بود، دستگیر شد

مردی که یک کیلو حشیش را قورت داده بود، دستگیر شد

به گزارش تینار، سرهنگ تیمور کلانتری سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان رباط کریم در استان تهران گفت: چندی پیش ماموران کلانتری 15 منجیل آباد با دریافت خبری مبنی بر فروش مواد مخدر توسط فردی در یکی از معابر اصلی، رسیدگی به موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

تینار نوشت: وی با اشاره به اقدامات انجام شده از سوی ماموران پلیس افزود: ماموران با هماهنگی مقام قضایی به محل مورد نظر اعزام شدند و مواد فروش را که در محل ایستاده و در حال فروش مواد بود دستگیر و برای بررسی بیشتر به کلانتری منتقل کردند.

کلانتری با اشاره انجام بازجویی از متهم دستگیر شده در مقر انتظامی گفت: متهم در کلانتری تحت بازجویی قرار گرفت که در جریان آن به فروش مواد مخدر اعتراف کرد و گفت که مقداری حشیش را نیز هنگام مشاهده ماموران بلعیده است. در همین راستا، با هماهنگی های صورت گرفته، متهم به بیمارستان منتقل و مواد مخدر از معده وی خارج شد.

سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان رباط کریم ادامه داد: پس از انتقال متهم به بیمارستان و انجام اقدامات پزشکی، 98 بسته حشیش به وزن تقریبی یک کیلو و 154 گرم از معده وی خارج شد. در ادامه نیز برای متهم پرونده ای تشکیل شد و او برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد. تحقیقات تکمیلی ماموران نیز در خصوص این پرونده همچنان ادامه دارد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مردی که یک کیلو حشیش را قورت داده بود، دستگیر شد" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مردی که یک کیلو حشیش را قورت داده بود، دستگیر شد"، کلیک کنید.