مسکو: فرمول زلنسکی برای صلح، درگیری را طولانی تر می کند

مسکو: فرمول زلنسکی برای صلح، درگیری را طولانی تر می کند

سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه با اشاره به کنفرانسی که سوییس در نظر دارد در ماه ژوین میزبانی آن را برگزار کند، گفت که هرگونه مذاکره برای پایان دادن به درگیری در اوکراین بدون مشارکت روسیه بی معنی است.

به گزارش تینار، «ماریا زاخارووا» سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه به خبرنگاران گفت که فرمول صلح «ولودیمیر زلنسکی» رییس جمهور اوکراین – که خواستار خروج کامل نیروهای روسیه از تمام سرزمین هایی است که تصرف کرده اند – صلح را نزدیک تر نمی کند، بلکه درگیری را طولانی تر می کند.

براساس گزارش رویترز، سوییس در اوایل این ماه اعلام کرد که میزبان یک کنفرانس دو روزه در سطح عالی در 15 تا 16 ژوین در مورد دستیابی به صلح در اوکراین خواهد بود.

روسیه گفته است که در آن شرکت نخواهد کرد و «دیمیتری پسکوف» سخنگوی کرملین نیز پیشتر به خبرنگاران گفت: «ما بارها گفته ایم که این فرمت عجیبی است، برنامه های صلح خاصی بدون مشارکت روسیه اجرا می شود، بیهوده و حتی خنده دار است.»

پایان خبر تینار

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مسکو: فرمول زلنسکی برای صلح، درگیری را طولانی تر می کند" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مسکو: فرمول زلنسکی برای صلح، درگیری را طولانی تر می کند"، کلیک کنید.