مسیول کمیته پزشکی و امور درمانی ستاد مدیریت بحران حج منصوب شد

مسیول کمیته پزشکی و امور درمانی ستاد مدیریت بحران حج منصوب شد

رییس ستاد مدیریت بحران حج و زیارت در حکمی، رییس مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر را به سمت «مسیول کمیته پزشکی و امور درمانی ستاد مدیریت بحران حج تمتع 1403» منصوب کرد.

به گزارش تینار به نقل از پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر،  وحید صفاری رییس ستاد مدیریت بحران حج و زیارت در این حکم خطاب به سیدعلی مرعشی آورده است:

جناب آقای دکتر سید علی مرعشی رییس مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر

نظر به تعهد، تخصص و توان مدیریتی جنابعالی در مدیریت عملیات های حج و زیارت؛ بدینوسیله، به موجب این حکم به سمت «مسیول کمیته پزشکی و امور درمانی ستاد مدیریت بحران حج تمتع1403» منصوب می شوید.

امید است که به منظور برگزاری حجی مطلوب و در تراز  جمهوری اسلامی ایران، با مدیریت جهادی و تلاش مجدانه خویش، از تمامی ظرفیت های مادی و انسانی تحت امر خود جهت تحقق شرح وظایف ابلاغی پیوست و همچنین جمع آوری و تسهیم اطلاعات در تمامی فرآیند چهارگانه مدیریت بحران شامل پیشگیری، آمادگی،  مقابله و بازسازی پس از بحران استفاده نمایید.

بدیهی است، رمز موفقیت در پیشگیری و مقابله صحیح در برابر حوادث غیر مترقبه، تبعیت از فرماندهی واحد، مسیولیت پذیری، اجرای سازوکارهای ابلاغی و توجیه و آموزش نیروهای تحت امر می باشد. لذا شایسته است دستورالعمل های صادره از سوی ستاد مدیریت بحران را در ساختار اجرایی کمیته مذکور مطابق با نمودار سازمانی ستاد در تعامل با ستادهای مکه و مدینه به اجرا گذاشته و تمام مساعی خود را برای رصد دایمی و فعال نقاط آسیب پذیر و گزارش مراتب به دبیرخانه ستاد به کار گیرید.

پایان خبر تینار

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مسیول کمیته پزشکی و امور درمانی ستاد مدیریت بحران حج منصوب شد" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مسیول کمیته پزشکی و امور درمانی ستاد مدیریت بحران حج منصوب شد"، کلیک کنید.