معترضان خیابان اصلی تل‌آویو را بستند

معترضان خیابان اصلی تل‌آویو را بستند

معترضان صهیونیست با تجمع در خیابان‌های تل‌آویو مرکز سرزمین‌های اشغالی، خیابان «ایالون» که شمال و جنوب این شهر را به یکدیگر وصل می کند، بستند.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری تینار، معترضان صهیونیست همچنین علیه «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر این رژیم شعار دادند.

دیروز (شنبه) نیز معترضان صهیونیست با تظاهرات در تل آویو، خواستار سرنگونی کابینه نتانیاهو و توافق با حماس برای تبادل اسرا شدند.

در روزهای اخیر، موج جدیدی از اعتراضات علیه سیاست های نتانیاهو نخست وزیر رژیم اشغالگر، سراسر سرزمین های اشغالی را فراگرفته است و صهیونیست ها با تظاهرات در تل آویو و سایر شهرهای فلسطین اشغالی خواستار توافق فوری برای آزادی اسرای این رژیم نزد مقاومت فلسطین هستند.

تظاهرکنندگان همچنین از فرماندهان ارتش رژیم صهیونیستی می خواهند از تلاش نتانیاهو برای اخلال در توافق سازش، جلوگیری کنند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "معترضان خیابان اصلی تل‌آویو را بستند" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "معترضان خیابان اصلی تل‌آویو را بستند"، کلیک کنید.