مفاهیم و فرهنگ کرامت انسانی به مخاطب منتقل شود – خبرگزاری تینار | اخبار ایران و جهان

مفاهیم و فرهنگ کرامت انسانی به مخاطب منتقل شود - خبرگزاری تینار | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار تینار، آیت الله سید علیرضا عبادی عصرپنجشنبه در ستاد دهه کرامت بیان داشت: همه برنامه های که هر سال در دهه کرامت اجرا می شوند مقدمه ای برای کرامت انسانی است.

وی با اشاره به اینکه کرامت که بزرگواری است در مقابل دنایت که پستی است، قرار دارد و نامگذاری هفته ای به نام دهه کرامت، حالت سمبولیک دارد، افزود: برگزاری همه برنامه ها در دهه کرامت برای این است که تابلوی کرامت نوع بشر پر رنگ تر شود.

به گفته وی خداوند کرامت را در وجود بشر قرار داده است و باید تلاش کنیم تا این بزرگواری را در خود حفظ کنیم.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی خاطرنشان کرد: دنیا از جمله نعمت های الهی است که باید از آن به خوبی استفاده کنیم.

آیت الله عبادی با اشاره به اینکه دهه کرامت از موضوع های فرهنگی است، تصریح کرد: پست ترین انسان ها کسی است که برای پرستش مال، شهرت و…اقدام کرده است و تا این فرهنگ در جامعه اصلاح نشود، اصلاح بشر امکان پذیر نیست.

وی متذکر شد: اجرای برنامه های فرهنگی باید به گونه ای باشد که مخاطب این برنامه ها بفهمد که کرامت برای انسان است.

وی تاکید کرد: برگزاری صرف برنامه های در دهه کرامت شایسته این دهه نیست، بلکه ارزش آن زمانی است که از این طریق مفاهیم و فرهنگ به مردم منتقل شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مفاهیم و فرهنگ کرامت انسانی به مخاطب منتقل شود – خبرگزاری تینار | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مفاهیم و فرهنگ کرامت انسانی به مخاطب منتقل شود – خبرگزاری تینار | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.