مقاومت عراق: پاسخ مستقیم خواهد بود

مقاومت عراق: پاسخ مستقیم خواهد بود

گروه مقاومت اسلامی عراق نسبت به پاسخ آمریکا و رژیم صهیونیستی به واکنش ایران هشدار داد.

به گزارش تینار، مقاومت عراق امروز جمعه با صدور بیانیه ای درخصوص حضور نظامیان آمریکا در عراق اعلام کرد: جایگزینی نام اشغالگران آمریکایی گاهی با ایتلاف و گاهی با مشارکت امنیتی پایدار یا چیز دیگری تا زمانی که نیروهای اشغالگر آن در عراق حضور دارند، حاکمیت و حریم هوایی آن را نقض می کنند و بر تصمیمات امنیتی این کشور کنترل دارند، هیچ ارزشی ندارد.

به نقل از بغداد الیوم، این گروه اعلام کرد افزایش تعداد نظامیان آمریکایی در عراق نشان می دهد که آنها قصد خروج از کشور را ندارند.

مقاومت عراق با اشاره به جنگ رژیم صهیونیستی در غزه که بیش از 6 ماه هست ادامه دارد اعلام کرد جنایت آمریکا در حمایت از رژیم صهیونیستی روز به روز در حال افزایش است.

مقاومت اسلامی عراق با اعلام اینکه آمریکا مسوول هرگونه حماقت از سوی نیروهای خود یا رژیم صهیونیستی در عراق یا کشورهای محور مقاومت است، هشدار داد پاسخش به حملات دشمنان صهیونیستی و آمریکایی مستقیم خواهد بود.

در همین حال در واکنش به پاسخ بالقوه ایران در برابر حمله رژیم صهیونیستی به کنسولگری ایران در دمشق، «یوآو گالانت» وزیر جنگ رژیم صهیونیستی مدعی شد: اسراییل و آمریکا در مقابل تهدیدات ایران در کنار یکدیگر ایستاده اند.

پایان خبر تینار

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مقاومت عراق: پاسخ مستقیم خواهد بود" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مقاومت عراق: پاسخ مستقیم خواهد بود"، کلیک کنید.