منابع سوری دیدار بین مقامات ترکیه و سوریه در «حمیمیم» را تکذیب کردند

منابع سوری دیدار بین مقامات ترکیه و سوریه در «حمیمیم» را تکذیب کردند

منابع سوری هرگونه دیداری بین مقامات ترکیه و سوریه را تکذیب کردند.

به گزارش تینار، منابع عالی‌رتبه سوری در گفت‌وگو با المیادین هرگونه دیداری بین مقامات ترکیه و سوریه در مرکز آشتی روسیه در سوریه(حمیمیم) را تکذیب کردند.

پیشتر روزنامه ترکیه‌ای «آیدینلیک» نوشت: در ۱۱ ژوئن جاری دیدار میان مسؤولان نظامی از نیروهای مسلح ترکیه و ارتش سوریه در پایگاه هوایی حمیمیم جنوب شرق لاذقیه برگزار شد. طبق اطلاعات موجود، در این نشست رخدادهای اخیر در ادلب مورد بررسی قرار گرفت.

این روزنامه گزارش داد که این مذاکرات در روز بعد از دیدار میان ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهور روسیه و هاکان فیدان، وزیر خارجه ترکیه در مسکو برگزار شد.

این روزنامه نوشت: این نخستین نشست از نوع خود در خصوص مسائل امنیتی در خاک سوریه بود و به نظر می‌رسد که روابط سوریه و ترکیه نزدیک‌تر می‌شود.

این نشریه ترکیه‌ای در ادامه خاطرنشان کرد که نشست دوره‌ای آتی میان هیئت‌های ترکیه و سوریه در بغداد، پایتخت عراق برگزار خواهد شد.

پایان خبر تینار

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "منابع سوری دیدار بین مقامات ترکیه و سوریه در «حمیمیم» را تکذیب کردند" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "منابع سوری دیدار بین مقامات ترکیه و سوریه در «حمیمیم» را تکذیب کردند"، کلیک کنید.