نتانیاهو به زودی طرح حمله به رفح را به کابینه می دهد

نتانیاهو به زودی طرح حمله به رفح را به کابینه می دهد

به گزارش تینار، شبکه 12 تلویزیون رژیم صهیونیستی نوشت که بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر این رژیم ظرف روزهای آینده طرح حمله ارتش به شهر رفح واقع در جنوب نوار غزه را به کابینه اش ارایه خواهد کرد.

به گزارش تینار، طرحی که نتانیاهو ارایه خواهد کرد، شامل «انتقال فلسطینی ها در رفح به مناطق مرکزی و جنوبی نوار غزه بوده و ارتش رژیم صهیونیستی هرگز به فلسطینی ها اجازه رفتن به مناطق شمالی نوار غزه را نخواهد داد».

تلویزیون رژیم صهیونیستی در گزارش خبری خود به اظهارات بنی گانتس، از وزرای کابینه جنگ این رژیم اشاره کرد که تاکید کرده بود در صورتی که اسرای صهیونیست از نوار غزه بازنگشتند، جنگ علیه غزه در طول ماه مبارک رمضان ادامه یافته و تا رفح گسترش یابد.

رژیم صهیونیستی بعد از اینکه ساکنان شمال نوار غزه را به زور بیرون کرد و با طرح این ادعا که جنوب نوار غزه منطقه امن است، آنها را به آنجا کوچاند، اکنون اعلام کرده که قصد دارد به شهر رفح که مملو از آوارگان است، حمله کند.

حملات وحشیانه و غیرانسانی رژیم صهیونیستی علیه غیرنظامیان و به ویژه زنان و کودکان در نوار غزه که وارد پنجمین ماه خود شده، بیش از 28 هزار شهید و ده ها هزار مجروح بر جای گذاشته و موجب بروز فاجعه انسانی بی سابقه و ویرانی گسترده زیرساخت ها در این منطقه شده است.

311311

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نتانیاهو به زودی طرح حمله به رفح را به کابینه می دهد" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نتانیاهو به زودی طرح حمله به رفح را به کابینه می دهد"، کلیک کنید.