نظارت گشت های 15گانه بر بازار رمضان و نوروز 1403 در کرمانشاه – خبرگزاری تینار | اخبار ایران و جهان

نظارت گشت های 15گانه بر بازار رمضان و نوروز 1403 در کرمانشاه - خبرگزاری تینار | اخبار ایران و جهان

قهرمان شاهی در گفت وگو با خبرنگار تینار اظهار کرد: در راستای نظارت بر بازار گشت های نظارتی 15 گانه در استان کرمانشاه برای نظارت بر بازار رمضان و نوروز 1403 راه اندازی شده است.

وی افزود: بر این اساس در هر شهرستان یک گشت مستقر و در شهرستان کرمانشاه نیز 2 گشت مستقر شده اند.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه تصریح کرد: گشت های مذکور متشکل از بازرسان تعزیرات حکومتی، صنعت، معدن و تجارت، جهاد کشاورزی و اتاق اصناف هستند.

وی ادامه داد: فعالیت این گشت ها به صورت روزانه در شیفت صبح و بعد از ظهر خواهد بود.

شاهی خاطرنشان کرد: بر اساس برنامه ریزی های انجام گرفته و اعلام شده، از چندی قبل 2 ایستگاه تعزیرات در محلات پر تردد شهر کرمانشاه (بازار مرکزی و محله مسکن) مستقر شده اند.

وی ادامه داد: شهروندان کرمانشاهی می توانند در صورت مشاهده تخلف با شماره 124 تخلف را گزارش کنند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نظارت گشت های 15گانه بر بازار رمضان و نوروز 1403 در کرمانشاه – خبرگزاری تینار | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نظارت گشت های 15گانه بر بازار رمضان و نوروز 1403 در کرمانشاه – خبرگزاری تینار | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.