نعیم قاسم: آماده جنگ تمام عیار با اسراییل هستیم

نعیم قاسم: آماده جنگ تمام عیار با اسراییل هستیم

به گزارش تینار به نقل از تینار، «نعیم قاسم» معاون دبیرکل حزب الله لبنان در گفتگو با شبکه الجزیره تاکید کرد: اگر اسراییل به دنبال راه انداختن یک جنگ فراگیر و تمام عیار است ما خود را برای آن آماده کرده ایم.

وی افزود: هر گونه اقدامی از سوی رژیم صهیونیستی در راستای جنگ افروزی علیه لبنان با برجای ماندن خرابی ها و ویرانی های بیشتر در اراضی اشغالی رو به رو خواهد شد.

معاون دبیرکل حزب الله لبنان تصریح کرد: تصمیم ما عدم گسترش دایره جنگ است اما اگر این مساله بر ما تحمیل شود آمادگی رویارویی با این شرایط را داریم.

نعیم قاسم اضافه کرد: طی 2 ماه گذشته تهدیداتی دریافت کردیم و در جواب گفتیم که اوضاع جبهه لبنان با جبهه غزه در ارتباط است. ما بنا به ماهیت این نبرد، از بخش کوچکی از توانایی های خود استفاده کرده ایم.

وی در خصوص اقدامات آمریکا نیز بیان کرد: پیشنهادات جو بایدن رییس جمهور آمریکا در خصوص آتش بس واقع بینانه نیست و مطرح کردن آن اهداف انتخاباتی داخلی دارد. این کشور برای توقف جنگ در نوار غزه جدی نیست.

310310

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نعیم قاسم: آماده جنگ تمام عیار با اسراییل هستیم" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نعیم قاسم: آماده جنگ تمام عیار با اسراییل هستیم"، کلیک کنید.