نقدی بر روند یکه تاز لیگ تحت هدایت نکونام/ استقلالِ صدرنشین دلنشین نیست

نقدی بر روند یکه تاز لیگ تحت هدایت نکونام استقلالِ صدرنشین دلنشین نیست

استقلال در روزی که باز هم زیبا و چشم نواز بازی نکرد نتیجه لازم را از بازی با هوادار گرفت و به صدر نشینی خود ادامه داد اما حالا برخی هواداران این تیم به سبک بازی تیمشان انتقاد دارند.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری تینار، استقلال آخرین بازی سال 1402 را با خلاقیت سهرابیان روی ضربه سر این بازیکن برد اما تیم نکونام طوری بازی می کند که هواداران تیم هم خیلی انتظار نمایش بهتری را ندارند و انگار بیشتر آنها با همین سبک و سیاق و البته نتیجه گیری تیمشان کنار آمده اند. در دقایقی از بازی استقلال و هوادار به نظر می رسید استقلالی ها مقابل ریال مادرید بازی می کنند که تا آن حد عقب کشیده بودند. هوادار تیمی است هفته گذشته 4 گل از تراکتور خورد و تازه چند گل دیگر هم نخورد، اما به جرات می توان گفت استقلال خوش شانس بود که هر سه امتیاز بازی را از این تیم گرفت. تیم جواد نکونام بعد از گل آرمین سهرابیان موقعیت های بسیار کمی خلق کرد و از ابتدای نیمه دوم به همان پیروزی یک بر صفر قانع بود که البته به هدف خود هم دست پیدا کرد.

در اینکه استقلال تا پایان هفته بیست و یکم نتایج بسیار خوبی گرفته شکی وجود ندارد، اما قطعاً با این روش بازی در ادامه مسابقات به مشکل می خورد به خصوص وقتی بدانیم رقبای این تیم هم شرایط بهتری پیدا کرده اند و به طور مثال پرسپولیس و سپاهان تیم های هجومی تر و جذاب تری هستند. حتی تراکتور را هم می توان جزو تیم های هجومی لیگ برتر دانست و قطعاً اگر قرار باشد استقلال در تمام بازی ها با همین سبک و سیاق بازی کند به مشکل بر می خورد.

جواد نکونام در هر بازی با تفکر گل نخوردن راهی میدان می شود و البته امیدوار است در طول 90 دقیقه بالاخره بر اساس یک اتفاق یا حتی تاکتیک های مورد نظرش به گل برسد که تا امروز چنین شده و استقلال در بازی های زیادی به پیروزی رسیده است، اما همیشه این طور نیست که تیم های حریف در باز کردن دروازه استقلال ناکام بمانند به طور مثال در جام حذفی مس رفسنجان دو بار دروازه استقلال را باز کرد و وقتی گل اول را به ثمر رساند مشخص شد که استقلال پلن دیگری برای جبران گل خورده ندارد.

تاکید می کنیم که از نظر کسب نتیجه استقلال تا امروز فوق العاده بوده و حتی توانسته دروازه خود را در تهران مقابل تیم هایی، چون سپاهان و پرسپولیس بسته نگه دارد، اما سبک بازی این تیم اصلاً دلنشین و تماشاگر پسند نیست و حتی در میان طرفداران استقلال هم منتقدان خاص خود را دارد هرچند که بسیاری از هواداران استقلال ترجیح می دهند تیمشان با همین مدل بازی قهرمان لیگ برتر شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نقدی بر روند یکه تاز لیگ تحت هدایت نکونام/ استقلالِ صدرنشین دلنشین نیست" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نقدی بر روند یکه تاز لیگ تحت هدایت نکونام/ استقلالِ صدرنشین دلنشین نیست"، کلیک کنید.