نقص فنی در خط 5 متروی تهران/ اعزام اتوبوس های کمکی برای جابجایی مسافران

نقص فنی در خط 5 متروی تهران/ اعزام اتوبوس های کمکی برای جابجایی مسافران

شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه ضمن عذرخواهی از مسافران محترم به اطلاع می رساند، به دلیل بروز نقص فنی در سیستم برق خط 5، حرکت قطارها در این خط با اختلال روبرو است.

به گزارش تینار، شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه  در اطلاعیه ای اعلام کرد: ضمن عذرخواهی از مسافران محترم به اطلاع می رساند، به دلیل بروز نقص فنی در سیستم برق خط 5، حرکت قطارها در این خط با اختلال روبروست.

در حال حاضر اعزام قطار از ایستگاه صادقیه به گلشهر امکانپذیر نیست و در مسیر گلشهر به تهران ( صادقیه) نیز قطارهای تندرو اعزام نمی شوند. قطارهای اعزامی این مسیر ، از گلشهر تا ایستگاه ارم سبز حرکت می کنند و پس از آن مسافران می توانند با استفاده از خط 4 مترو به مسیر خود ادامه دهند یا سوار اتوبوس های مستقر در مجاورت ایستگاه برای رسیدن به صادقیه شوند.

تیم های فنی مترو با تمام توان در حال تلاش برای رفع این نقص فنی در کوتاه ترین زمان ممکن هستند و خدمات رسانی به مسافران گرامی به محض رفع مشکل از سر گرفته خواهد شد.

گفتنی است، هماهنگی های لازم با شرکت اتوبوسرانی برای سرویس دهی در این مسیر انجام شده است.

سرویس دهی ویژه اتوبوسرانی در پی اختلال در خط 5 متروی تهران

شرکت واحد اتوبوسرانی در اطلاعیه ای از ارایه سرویس ویژه  در محدوده خط 5 مترو تهران خبر داد و نوشت:  صبح امروز و در پی اختلال در خط 5 متروی تهران با دستور مهدی علیزاده مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران ناوگان ویژه ای به مناطق تحت پوشش این خط برای خدمات رسانی به مردم اختصاص یافت.

گفتنی است: اتوبوس های اختصاص یافته در مسیر پایانه آزادی به متروی ارم سبز خدمات رسانی خواهند داشت.

پایان خبر تینار

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نقص فنی در خط 5 متروی تهران/ اعزام اتوبوس های کمکی برای جابجایی مسافران" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نقص فنی در خط 5 متروی تهران/ اعزام اتوبوس های کمکی برای جابجایی مسافران"، کلیک کنید.