نویدکیا همچنان غایب تمرینات مس رفسنجان

نویدکیا همچنان غایب تمرینات مس رفسنجان

سرمربی مس رفسنجان همچنان در تمرینات این تیم شرکت نمی کند.

به گزارش تینار، تیم فوتبال مس رفسنجان در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی موفق شد استقلال را شکست دهد و به مرحله بعدی صعود کند.

محرم نویدکیا سرمربی مس رفسنجان پس از پایان بازی اعلام کرد که اگر تا شانزدهم اسفند بازیکنانش دریافتی ای نداشته باشند در تمرینات این تیم شرکت نخواهد کرد.

حالا با گذشت 48 ساعت از این بازی مسیولان این باشگاه نتوانسته به وعده های داده شده به کادر فنی عمل کند و همین موضوع باعث شد نویدکیا در تمرینات مس رفسنجان شرکت نکند.

مس رفسنجان روز جمعه هفته جاری در هفته نوزدهم رقابتهای لیگ برتر میزبان تراکتورسازی است و باید منتظر ماند و دید آیا نویدکیا روی نیمکت این تیم حضور پیدا می کند یا خیر.

پایان خبر تینار

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نویدکیا همچنان غایب تمرینات مس رفسنجان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نویدکیا همچنان غایب تمرینات مس رفسنجان"، کلیک کنید.