هشدار جدید پلیس فتا – تینار

هشدار جدید پلیس فتا - تینار

به گزارش تینار،سرهنگ داود معظمی گودرزی در این باره اظهار کرد: در تعطیلات نوروز شاهد هستیم که برخی از کالاها مانند کالاهای مورد استفاده در منزل، برخی لوازم ضروری و البسه در فضای مجازی و در سایت های آگهی رسان مانند دیوار، شیپور، باما یا شبکه اجتماعی اینستاگرام تبلیغ می شوند، خیلی از این کالاها با قیمتی کمتر از قیمت واقعی تبلیغ می شوند.

ایلنا در خبری نوشت:وی تصریح کرد: حواسمان باشد که کلاهبردان حرفه ای معمولا خود را آدم های موجه جلوه می دهند و سعی می کنند اشخاص را ترغیب کنند که برای خرید این لوازم بیعانه واریز کنند.

رییس پلیس فتای تهران ادامه داد: هنگام خرید از این سایت ها تا زمانی که کالا را تحویل نگرفته اید به هیچ عنوان بیعانه واریز نکنید. کلیدواژه اصلی این نوع کلاهبرداری ها «طمع» و «عجله» است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "هشدار جدید پلیس فتا – تینار" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "هشدار جدید پلیس فتا – تینار"، کلیک کنید.