هفته بیست و دوم لیگ برتر| استقلال با دو هدف به دنبال شکست مس رفسنجان

هفته بیست و دوم لیگ برتر| استقلال با دو هدف به دنبال شکست مس رفسنجان

استقلال به دنبال این است تا در دیدار با مس رفسنجان انتقام شکست جام حذفی را بگیرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری تینار، تیم های استقلال و مس رفسنجان در چارچوب هفته بیست و دوم لیگ برتر فوتبال ایران ساعت 19 فردا در ورزشگاه آزادی به مصاف یکدیگر می روند.  

استقلال با 46 امتیاز صدرنشین است و طبعاً به دنبال آن خواهد بود تا در این بازی خانگی صاحب 3 امتیاز شود تا جایگاه خود را در بالای جدول حفظ کند. تساوی سپاهان و تراکتور در بازی معوقه، منجر به آن شد تا آبی پوشان با انگیزه بیشتری به دنبال برتری مقابل تماشاگران خودی باشند.

جدا از بحث حفظ صدر جدول، استقلال انگیزه دیگری هم برای برتری بر مس رفسنجان دارد. دو تیم تا به حال 8 بار با هم رودررو شده اند که 5 بازی را استقلال و یک بازی را مس برده و 2 بازی با تساوی به پایان رسیده است. تک شکست استقلال برابر مس رفسنجان، 14 اسفند سال گذشته در چارچوب مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی رقم خورد و چون مسی ها حذف زودهنگامی را برای آبی ها رقم زدند، استقلالی ها با انگیزه مضاعفی به دیدار حریف رفسنجانی خواهند رفت. در دیداری که جواد نکونام تمامی نفرات خود را به غیر از کوین یامگا که تا پایان فصل مصدوم است در اختیار دارد.

مس رفسنجان که با 25 امتیاز در رتبه دهم قرار دارد، در نیم فصل دوم با سرمربیگری محرم نویدکیا شکستی را تجربه نکرده و به دنبال حفظ روند شکست ناپذیری است. مس با کسب امتیاز از مصاف با استقلال می تواند رتبه تک رقمی داشته باشد. حضور بازیکنان سابق استقلال نظیر فرشید باقری، سجاد شهباززاده و میثم تیموری مقابل این تیم بر جذابیت های بازی می افزاید، ضمن اینکه هواداران استقلال امید زیادی دارند تا انتقام وداع با جام حذفی را با ثبت اولین شکست مس رفسنجان با سرمربیگری محرم نویدکیا نظاره گر باشند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "هفته بیست و دوم لیگ برتر| استقلال با دو هدف به دنبال شکست مس رفسنجان" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "هفته بیست و دوم لیگ برتر| استقلال با دو هدف به دنبال شکست مس رفسنجان"، کلیک کنید.