واژگونی قایق مهاجران در سواحل پاناما

واژگونی قایق مهاجران در سواحل پاناما

قایق مهاجران که عمدتا از افغانستان هستند در سواحل کاراییب پاناما واژگون شد.

به گزارش تینار، وزارت امنیت عامه پاناما روز گذشته (پنجشنبه) در بیانیه ای اعلام کرد که این حادثه روز چهارشنبه رخ داده است و چهار جسد رسما تاکنون کشف شده است که شامل دو زن و دو مرد که یکی از آن ها خردسال است.

این وزارت گفته است بیشتر این مهاجران از افغانستان بوده اند و عملیات جستجو برای یافتن حادثه دیدگان ادامه دارد و هنوز شمار دقیق قربانیان مشخص نشده است.

«خوان پینو»، وزیر امنیت عامه پاناما به خبرگزاری آسوشیتدپرس گفته است که یک باند سازمان یافته از قبایل بومی کلمبیایی مسیول قاچاق مهاجران در این منطقه است و به گفته او مهاجران از راه دور می آیند و در این مسیر پرخطر در دریا و جنگل، جان خود را از دست می دهند.

به گزارش بی بی سی، این یک مسیر مهاجران آمریکای جنوبی و آفریقا به آمریکا است که در سال های اخیر مهاجران افغان نیز از آن استفاده می کنند.

پایان خبر تینار

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "واژگونی قایق مهاجران در سواحل پاناما" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "واژگونی قایق مهاجران در سواحل پاناما"، کلیک کنید.