واکنش انگلیس به توقیف کشتی اسراییل توسط ایران: غیرقابل قبول و ناقض حقوق بین الملل است

واکنش انگلیس به توقیف کشتی اسراییل توسط ایران: غیرقابل قبول و ناقض حقوق بین الملل است

به گزارش تینار، انگلیس به توقیف کشتی مرتبط با رژیم صهیونیستی با نام MSC Aries در تنگه هرمز توسط نیروهای ایرانی واکنش نشان داد.

گرانت شاپس وزیر دفاع انگلیس امروز شنبه در واکنش به توقیف کشتی مرتبط با رژیم صهیونیستی توسط نیروی دریایی سپاه پاسداران در تنگه هرمز مدعی شد که توقیف کشتی MSC Aries توسط ایران غیرقابل قبول و ناقض حقوق بین الملل است.

به گزارش تینار، وی خواستار آزادی بدون شرط این کشتی شد و اضافه کرد که لندن با شرکا برای جلوگیری از تنش در خاورمیانه کار می کند هر چند جنایات رژیم صهیونیستی علیه ساختمان سفارت ایران را محکوم نکرد.

رزمندگان نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ظهر امروز، یک کشتی باری مرتبط با رژیم صهیونیستی را در منطقه خلیج فارس توقیف کردند.

برخی منابع خبری مدعی شدند این کشتی باری که «ام اس سی آریز» (MSC Aries) نام دارد، با پرچم پرتغال فعالیت می کند و مرتبط با شرکت «زودیاک مریتایم» مستقر در لندن است که مالک آن یک میلیاردر اسراییلی به نام «ایال عوفر» است.

310310

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "واکنش انگلیس به توقیف کشتی اسراییل توسط ایران: غیرقابل قبول و ناقض حقوق بین الملل است" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "واکنش انگلیس به توقیف کشتی اسراییل توسط ایران: غیرقابل قبول و ناقض حقوق بین الملل است"، کلیک کنید.