واکنش کنعانی به کشتن و مدفون کردن 2 جوان غیرمسلح فلسطینی در سواحل غزه

واکنش کنعانی به کشتن و مدفون کردن 2 جوان غیرمسلح فلسطینی در سواحل غزه

سخنگوی وزارت امور خارجه ایران امروز با اشاره به کشتن و مدفون کردن 2 جوان غیرمسلح فلسطینی در سواحل غزه توسط صهیونیست ها گفت: فجایع دردناک غزه در 6 ماه گذشته، آزمایشگاه سنجش میزان پایبندی دولت ها، نهادها و مجامع بین المللی به مسیولیت های انسانی، اخلاقی، قانونی و بین المللی آنها در قبال حقوق بشر است.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری تینار؛ ناصر کنعانی سخنگوی وزارت امور خارجه در صفحه شخصی خود در فضای مجازی نوشت: فجایع دردناک غزه در 6 ماه گذشته، آزمایشگاه سنجش میزان پایبندی دولت ها، نهاد ها و مجامع بین المللی به مسیولیت های انسانی، اخلاقی، قانونی و بین المللی آنها در قبال حقوق بشر است.

وی افزود: نوع واکنش کشور ها و مسیولان دولت های مدعی حقوق بشر نسبت به جنایت هولناک نظامیان رژیم آپارتاید اسراییل در سواحل جنوب غربی غزه در کشتن و مدفون کردن دو جوان غیرمسلح فلسطینی، به روشنی نشان می دهد که آنها در شعار ها و ادعا های حقوق بشری خود چقدر صداقت دارند.

به گزارش الجزیره، نظامیان رژیم صهیونیستی دو جوان فلسطینی را که قصد بازگشت به خانه های خود در شمال نوار غزه را داشتند، به قتل رسانده و آنها را در سواحل جنوب غربی غزه دفن کردند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "واکنش کنعانی به کشتن و مدفون کردن 2 جوان غیرمسلح فلسطینی در سواحل غزه" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "واکنش کنعانی به کشتن و مدفون کردن 2 جوان غیرمسلح فلسطینی در سواحل غزه"، کلیک کنید.