ورود دادستان به ساخت کلیپ هنجارشکنانه در یکی از اماکن تاریخی کرمانشاه

ورود دادستان به ساخت کلیپ هنجارشکنانه در یکی از اماکن تاریخی کرمانشاه

تینار/کرمانشاه دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه از پیگیری برای شناسایی و برخورد با عوامل تهیه و تولید یک کلیپ هنجارشکنانه موسیقی در یکی از اماکن تاریخی شهر کرمانشاه خبر داد. 

حمیدرضا کریمی، امروز(17 اسفند) در جمع خبرنگاران، بااشاره به انتشار یک کلیپ هنجارشکنانه و مبتذل در فضای مجازی، اظهار کرد: متاسفانه اخیرا کلیپی از یک گروه موسیقی در فضای مجازی منتشر شده که در یکی از اماکن تاریخی کرمانشاه دست به اقدامات هنجارشکنانه می زنند. 

دادستان کرمانشاه تاکید کرد: پس از انتشار این کلیپ غیراخلاقی، به سرعت دستور پیگیری و شناسایی عوامل تهیه و تولید آن از سوی ضابطین دستگاه قضایی صادر شد. 

به گفته این مسیول، مدیر دستگاه اجرایی مربوطه هم به دادسرا احضار شده است. 

وی در ادامه با تاکید بر لزوم برخورد جدی و قاطع با این هنجارشکنان، اظهار کرد: کرمانشاه از دیرباز دروازه کربلا بوده و مردم این دیار به ایمه اطهار و حضرت اباعبدالله الحسین(ع) ارادات قلبی دارند. 

کریمی تصریح کرد: مردم متدین، انقلابی و شهید پرور کرمانشاه اجازه نخواهند داد عده ای هنجارشکن با چنین قبح شکنی هایی نسبت به ساحت این خاک آغشته به خون شهیدان بی حرمتی کنند. 

وی در پایان اظهار کرد: دستگاه قضایی تمام رفتارهای اینچنینی در فضای مجازی را رصد کرده و با هنجارشکنان برخوردی جدی خواهد شد.

به گزارش تینار، روابط عمومی عمومی اداره کل میراث فرهنگی استان کرمانشاه نیز در بیانیه ای اعلام کرد، در خصوص انتشار یک ویدیوی هنجارشکنانه ضبط شده در حمام حاج شهبازخان کرمانشاه، مراتب از قبل به دستگاه های امنیتی و انتظامی اطلاع و از متخلفین شکایت شده و با آن ها برخورد قضایی می شود.

 در این بیانیه آمده است: «پیرو انتشار تصاویری مغایر با ارزش های اسلامی و فرهنگی که در یکی از بناهای تاریخی واگذار شده به بخش خصوصی ضبط شده، ضمن محکومیت جدی این گونه رفتارهای هنجارشکنانه به اطلاع جامعه شهید پرور و انقلابی و مردم فهیم کرمانشاه می رساند، کلیپ مذکور متاسفانه در غفلت مسیولین مجموعه در چند ماه گذشته ضبط شده است که این اداره کل در بدو امر با اطلاع یافتن از این اتفاق ضمن ارجاع موضوع به نهادها و دستگاه های امنیتی و انتظامی استان، انجام پیگیری های قضایی از طریق واحد حقوقی اداره کل را انجام داده و شکایت لازم را در دست اقدام قرار داده و برای برخورد جدی با عوامل این اقدام روند قضایی پرونده در دست بررسی است.

لازم به ذکر است، مجموعه حمام حاج شهبازخان از بناهای تاریخی در اختیار صندوق احیاء و بهره برداری از بناهای تاریخی کشور می باشد که بهره برداری و مدیریت آن به بخش خصوصی واگذار شده است.»

اخیرا کلیپی هنجارشکنانه که در حمام تاریخی حاج شهبازخان ضبط شده، در فضای مجازی منتشر شده است.

پایان خبر تینار

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ورود دادستان به ساخت کلیپ هنجارشکنانه در یکی از اماکن تاریخی کرمانشاه" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ورود دادستان به ساخت کلیپ هنجارشکنانه در یکی از اماکن تاریخی کرمانشاه"، کلیک کنید.