وزیر دفاع انگلیس به تحریم ایران واکنش نشان داد

وزیر دفاع انگلیس به تحریم ایران واکنش نشان داد

وزیر دفاع انگلیس در واکنش به قرار گرفتن نام خود در لیست تحریم های ایران، اتهام های تکراری درباره نقش منطقه ای ایران را بر زبان آورد.

به گزارش تینار، «گرنت پایس» وزیر دفاع انگلیس روز جمعه و پس از قرار گرفتن نام خود در لیست تحریم های وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران، تهران را به «بی ثبات کردن منطقه» متهم کرد.

 وزارت امور خارجه ایران روز پنجشنبه اعلام کرد در اقدامی متقابل هشت فرد و پنج نهاد انگلیسی را به دلیل اقدامات عامدانه در حمایت و تسهیل اقدامات رژیم صهیونیستی از جمله در ارتکاب اعمال تروریستی علیه صلح و امنیت منطقه ای و بین المللی تحت تحریم قرار می دهد.

نام گرنت شاپس، وزیر دفاع انگلیس نیز در این لیست به چشم می خورد.

شاپس در واکنش به این تحریم، ایران و نیروهای مقاومت منطقه را به بی ثبات کردن منطقه متهم کرد و مدعی شد: «اگر ایران فکر می کند این تحریم ها کسی را می ترساند، کاملا در اشتباه است».

انگلیس در حالی ایران را به دامن زدن به ثباتی در منطقه متهم کرده که خود حامی اقدامات رژیم صهیونیستی در غزه بوده و به همراه آمریکا چندین بار به خاک یمن حمله کرده است.

پایان خبر تینار

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "وزیر دفاع انگلیس به تحریم ایران واکنش نشان داد" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "وزیر دفاع انگلیس به تحریم ایران واکنش نشان داد"، کلیک کنید.