پایز: مقابل صربستان مبارزه می کنیم/ کولاکوویچ: بازی بزرگی با ایران داریم

پایز: مقابل صربستان مبارزه می کنیم/ کولاکوویچ: بازی بزرگی با ایران داریم

سرمربی تیم ملی والیبال صربستان با بیان این که مسابقه پیش رو بازی خیلی بزرگی برای ایران و صربستان است، گفت: در شروع لیگ ملت ها دو تیم باید با هم بازی کنند که رقابت بسیار مهمی برای هر دو تیم به حساب می آید.

به گزارش تینار، تیم ملی والیبال ایران در اولین دیدار خود در هفته نخست لیگ ملت های والیبال پنجشنبه سوم خرداد به مصاف صربستان می رود.  

تیم ایران اولین تمرین خود را در سالن اصلی مسابقات در برزیل انجام داد و با کادر فنی و بازیکنان تیم صربستان هم رودررو شدند.

کولاکوویچ: خوشحالم بازیکنانی را می بینم که روزی تمرین شان می دادم 

ایگور کولاکوویچ، سرمربی صربستان درباره دیدار با تیم ایران در هفته نخست لیگ ملت ها 2024 گفت: ابتدا خیلی خوشحالم که دوستان خودم را در کادر فنی تیم ملی ایران می بینم و همینطور بازیکنانی که آن ها را تمرین می دادم.

وی تصریح کرد: مسابقه پیش رو بازی خیلی بزرگی برای ایران و صربستان خواهد بود، چون در شروع لیگ ملت ها این دو تیم باید با هم بازی کنند که رقابت بسیار مهمی برای هر دو تیم به حساب می آید. من با تیم ایران کار کردم و بازیکنان این تیم را تمرین دادم و احترام زیادی برای سرمربی و بازیکنان ایران قایل هستم، اما یقین دارم که بازی دشواری برای هر دو تیم خواهد بود.

سرمربی سابق تیم ملی والیبال صربستان ادامه داد: با تعداد زیادی از بازیکنان حاضر در ترکیب ایران کار کرده ام. بعضی از آن ها در اردوهای تیم ملی حضور داشته اند. بیشتر بازیکنان تیم حال حاضر ایران، کیفیت خود را در مسابقات قهرمانی نوجوانان و جوانان جهان نشان داده اند. این موضوع به این معنی است که کیفیت لازم را داشته اند و به شکل طبیعی در حال حاضر در تیم بزرگسالان بازی می کنند و آینده بزرگی پیش روی آن ها است.

کولاکوویچ در پایان باز هم تاکید کرد که بازی ایران و صربستان مسابقه دشواری برای هر دو تیم خواهد بود.

پایز: باید مقابل صربستان باهوش باشیم و مبارزه کنیم

مایوریسیو موتا پایز، سرمربی ایران هم پس از تمرین تیم ملی والیبال ایران در سالن اصلی مسابقات بیان کرد: خیلی عالی است که اینجا حضور داریم. جو فوق العاده ای حاکم است و همه برای شروع لیگ ملت ها هیجان زده هستند.

وی با بیان این که تمرین خیلی خوبی را پشت سر گذاشتند، تصریح کرد: همه در این تمرین به سختی تلاش کردند. تعهدی که تیم از خود نشان می دهد را دوست دارم و الان زمان مبارزه است. امیدوارم تیم به خوبی برای لیگ ملت ها آماده شده باشد.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران تاکید کرد: همه آنچه که در توان داشتیم را انجام دادیم. زمان زیادی صرف کردیم، شرایط خوبی را پشت سر گذاشتیم و فدراسیون والیبال هم همه توانش را به کار گرفت و به تیم ملی کمک کرد. حالا باید با هم کارمان را انجام دهیم. فقط همین مهم است.

پایز درباره صربستان نخستین حریف ایران در هفته اول لیگ ملت ها گفت: صربستان تیمی استراتژیک و تکنیکی است. باید از آن ها بهتر باشیم و کمتر اشتباه کنیم. باید باهوش بازی کنیم. چرا که آنها خیلی خوب هستند. مقابل آن ها نه تنها در لیگ ملت ها بلکه برای صعود به المپیک مبارزه می کنیم. صربستان تیمی با تجربه است. با حضور پودرسکانین، اوروش کواچویچ، ایووویچ و بقیه بازیکنان بازی سختی برای هر دو تیم خواهد بود.

پایان خبر تینار

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پایز: مقابل صربستان مبارزه می کنیم/ کولاکوویچ: بازی بزرگی با ایران داریم" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پایز: مقابل صربستان مبارزه می کنیم/ کولاکوویچ: بازی بزرگی با ایران داریم"، کلیک کنید.