پخش سکانسی عجیب در صدا و سیما/ عکس

به گزارش خبرگزاری تینار، این روزها در پر بیننده ترین ساعت و در پر مخاطب ترین شبکه صداسیما سریال «هفت سر اژدها» پخش می شود که در کمال ناباوری سکانسی از سرو مشروبات الکلی توسط نوجوانی را دارد که هم نام برند آن را می گوید و هم درباره محصول اظهار نظر می کند!

شراره داوودی (روزنامه نگار) در این باره نوشت: درست است که پخش هر سریالی قواعد و چارچوب و رده بندی سنی دارد اما سریالی که از پرمخاطب ترین شبکه تلویزیونی پخش می شود، شرایط متفاوتی دارد و نکته مهم تر اینکه در سکانس مذکور یک نوجوان هم حضور دارد که خودش عامل همین رفتار نیز هست. شاید گاهی برای تقبیح یک عمل، لازم باشد آن را در موقعیتی به تصویر بکشیم، اما نمایش یک سکانس بیشتر از یک دقیقه ای در شبکه سوم سیما، برای کودکان و نوجوانان سوال برانگیز هم هست. نظارت محتوایی در تمام بخش های فرهنگی کشور وجود دارد وماجراوقتی عجیب تر می شود که می دانیم در آیین نامه نظارت بر نمایش آثار ویدیویی اشاعه اعمال رذیله و فساد و فحشا از مواردی است که مستقیم به آن اشاره شده که نه فقط در صدا و سیما که در آثار سینمایی و نمایش خانگی هم باید رعایت شود.

پخش سکانسی عجیب در صدا و سیما/ عکس

245245

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پخش سکانسی عجیب در صدا و سیما/ عکس" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پخش سکانسی عجیب در صدا و سیما/ عکس"، کلیک کنید.