پرداخت بیش از 19 همت تسهیلات مسکن ملی خودمالکی در خوزستان

پرداخت بیش از 19 همت تسهیلات مسکن ملی خودمالکی در خوزستان

تینار/خوزستان 19 هزار و 930 میلیارد تومان تسهیلات خودمالکی نهضت ملی مسکن از ابتدای دولت سیزدهم به متقاضیان استان خوزستان پرداخت شده است.

مدیر کل راه و شهرسازی خوزستان در گفت و گو با تینار اظهار کرد: از ابتدای دولت سیزدهم تاکنون به هفت هزار و 716 واحد مسکونی تسهیلات خود مالکی نهضت ملی مسکن شامل وام 300 ،400 و 550 میلیون تومانی پرداخت شده است که سرجمع مبالغ پرداخت شده 19.930 همت است.

مسعود بیات منش افزود: بانک های ملی و مسکن هر کدام به ترتیب با یک هزار و 271 و چهار هزار و 716 فقره جزو بهترین بانک های پرداخت کننده تسهیلات هستند، این در حالی است که بسیاری از بانک های عامل عملکرد نامطلوبی در پرداخت تسهیلات خودمالکی نهضت ملی دارند. اگر روند پرداخت ها تسریع پیدا کند، شاهد جهش بسیار خوبی در پیشرفت پروژه های نهضت ملی مسکن خودمالکی در استان خواهیم بود.

وی تسهیلات مورد نیاز یا مبلغ درخواست شده خودمالکین را در حال حاضر 7.6 همت عنوان کرد و خواستار تسریع جدی بانک های عامل در پرداخت تسهیلات شد.

پایان خبر تینار

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پرداخت بیش از 19 همت تسهیلات مسکن ملی خودمالکی در خوزستان" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پرداخت بیش از 19 همت تسهیلات مسکن ملی خودمالکی در خوزستان"، کلیک کنید.