پرونده «کوروش کمپانی» باز است/ 2 میلیون خودرو وارد مازندران شده است

سردار رحیمی اعلام کرد؛

پرونده «کوروش کمپانی» باز است 2 میلیون خودرو وارد مازندران شده است

رییس پلیس امنیت اقتصادی فراجا اعلام کرد: پرونده کوروش کمپانی باز است و یکی از موضوعات در حال بررسی، قصور افراد در بخش های مختلف است.

به گزارش گروه فرهنگ وجامعه خبرگزاری علم و فناوری تینار ، سردار حسین رحیمی امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه اقداماتی که از سوی فرماندهی انتظامی مازندران برای ایام نوروز برنامه ریزی شد مورد بررسی قرار گرفت، گفت: اقدامات بسیار خوب با برنامه ریزی منسجم و منظم در مازندران انجام شده است.

وی افزود: نیرو های پلیس در سراسر استان با استفاده از تمام امکانات انتظامی، ستادی، عملیاتی، یگان ویژه و دریابانی برای برقراری نظم در استان پای کار هستند.

سردار رحیمی، استان مازندران را یک استان مسافر پذیر برشمرد و خاطرنشان کرد: در حوزه سرقت شاهد کاهش 17 درصدی بودیم و برخورد در حوزه کشف و دستگیری مجرمان 70 درصد افزایش یافت.

پلیس امنیت اقتصادی فراجا با اظهار به اینکه بالغ بر 2 میلیون خودرو وارد مازندران شده است، یادآور شد: شاهد کاهش 15 درصدی تصادفات هستیم و 65 درصد متوفیان ما در مازندران کاهش یافتند.

وی ادامه داد: مبارزه با مفسدان، قاچاقچیان کالا و احتکار کاران در ایام نوروز تعطیل نیست و با جدیت این کار دنبال می شود.

پلیس امنیت اقتصادی فراجا بیان کرد: مسیولیت قرارگاه امنیت اقتصادی کشور در مرحله اول مقابله با احتکار، قاچاق کالا و اخلالگران نظام اقتصادی است.

این مسیول افزود: صد ها پرونده در همین خصوص در سراسر کشور توسط قرارگاه امنیت اقتصادی کشور رسیدگی شده است.

سردار حسین رحیمی گفت: پرونده کوروش کمپانی باز است و یکی از موضوعات در حال بررسی، قصور افراد در بخش های مختلف است و امیدواریم با همکاری خوب همکارانمان و پلیس اینترپل این موضوع هرچه سریعتر حل شود.

وی اعلام کرد: پلیس با جدیت تمام با هرگونه تخلف اقتصادی برخورد خواهد کرد و با کسی تعارف ندارد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پرونده «کوروش کمپانی» باز است/ 2 میلیون خودرو وارد مازندران شده است" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پرونده «کوروش کمپانی» باز است/ 2 میلیون خودرو وارد مازندران شده است"، کلیک کنید.