پلی آف لیگ برتر والیبال| شهداب سومین تیم نیمه نهایی

پلی آف لیگ برتر والیبال| شهداب سومین تیم نیمه نهایی

در ادامه بازی های پلی آف لیگ برتر والیبال یکی از صعودکنندگان به نیمه نهایی مشخص شد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری تینار، دیدار های مرحله نیمه نهایی لیگ برتر والیبال روز های پنجم و هفتم فروردین سال 1403 پیگیری خواهد شد و در صورت نیاز به مسابقه سوم، تیم ها روز نهم فروردین به مصاف یکدیگر می روند.

در دومین مسابقه پلی آف یک چهارم نهایی لیگ برتر والیبال تیم شهداب به دومین برد متوالی خود برابر ایفاسرام دست یافت تا به عنوان سومین تیم مرحله نیمه نهایی معرفی شود. قبل از شهداب صعود دو تیم فولاد سیرجان و پیکان به مرحله نیمه نهایی قطعی شده بود.

شاگردان محمدرضا تندروان سرمربی شهداب یزد در مسابقه دوم با ایفاسرام 3 بر صفر و با امتیاز های 25 بر 19، 25 بر 19 و 26 بر 24 به پیروزی رسیدند تا در مجموع به نوزدهمین برد خود در این فصل از لیگ برتر والیبال دست یابند. محمد ابراهیم زاده و حمید راهجردیان، ناظران این مسابقه بودند که به مدت 112 دقیقه طول کشید.

احمد سرمست، محمد آقایی و مرتضی حسن علایی نیز به عنوان داوران اول، دوم و ویدیوچک، قضاوت این دیدار را انجام دادند.مهدی مهدوی بازیکن مصدوم شهداب و فرزندش از جمله تماشاگران این مسابقه بودند که با حضور یک هزار و 500 نفر در سالن فدراسیون برگزار شد.

شهداب در مرحله نیمه نهایی حریف برنده نهایی جدال دو تیم طبیعت و شهرداری ارومیه خواهد شد که رقابت این تیم ها به بازی سوم کشیده شده است.
تیم شهداب در پایان مرحله مقدماتی رتبه سوم را با 17 برد و 52 امتیاز از آن خود کرد و ایفاسرام نیز با 15 پیروزی و 45 امتیاز در جایگاه ششم قرار گرفت.

شاگردان محمدرضا تندروان سرمربی شهداب در مرحله مقدماتی (24 آبان و 11 بهمن) با ایفاسرام بازی کردند که در هر 2 مسابقه شهدابی ها 3 بر یک فاتح میدان شدند و مدافع عنوان قهرمانی در دیدار دور رفت مرحله یک چهارم نهایی نیز به پیروزی رسید تا مقابل ایفاسرام هت تریک پیروزی ثبت کند.
تنها دیدار باقی مانده مرحله یک چهارم نهایی لیگ برتر والیبال روز دوشنبه 28 اسفندماه برگزار می شود تا از بین دو تیم شهرداری ارومیه و طبیعت، چهارمین تیم صعود کننده به مرحله نیمه نهایی مشخص شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پلی آف لیگ برتر والیبال| شهداب سومین تیم نیمه نهایی" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پلی آف لیگ برتر والیبال| شهداب سومین تیم نیمه نهایی"، کلیک کنید.