پژوهش زمینه ساز رشد و پیشرفت دانشگاه هاست

پژوهش زمینه ساز رشد و پیشرفت دانشگاه هاست

رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد گفت: پژوهش زمینه ساز رشد و پیشرفت دانشگاه هاست و تجربه نشان داده باید از روش های جدید برای پیمودن مسیر پیشرفت استفاده کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری تینار، محمدرضا دهقانی اشکذری، رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد در نشست تکریم و معارفه مدیران قدیم و جدید پژوهش و فناوری و روسای قدیم و جدید دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد، دانشگاه آزاد اسلامی را ثروتی از مردم و برای مردم برشمرد و اظهار کرد: استقبال مردم و افزایش ورودی در دو ترم گذشته بیانگر اعتماد عمومی به این دانشگاه است. تجربه نشان داده باید از روش های جدید برای پیمودن مسیر پیشرفت استفاده کرد.

وی گریزی به مشکلات صنعت خودرو زد و عنوان کرد: چگونه کشوری که می تواند پهباد و موشک بسازد و آن را به دومین قدرت نظامی جهان صادر کند در صنعت خودرو ناکارآمد است. هر ساله هزاران نفر در تصادفات جاده ای کشته می شوند که بخشی از آن ناشی از ایمن نبودن خودروهاست؛ اگر مدیریت در این بخش کارا و اثرگذار بود شاهد این اتفاقات تلخ نبودیم.

رییس آزاد اسلامی استان یزد پژوهش را زمینه ساز رشد و پیشرفت دانشگاه دانست و مدیریت در این حوزه را تعیین کننده برشمرد.

دهقانی از تلاش مریم نیری، مدیر سابق پژوهشی تشکر و بیان کرد: کسب رتبه های برتر در جشنواره فرهیختگان بیانگر اهتمام به پژوهش در دانشگاه است که حاصل تلاش های فراوان این معاونت است.

نقش برجسته مدیران و استادان در زمینه های فرهنگی

مسیول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد استان یزد نیز با برجسته دانستن نقش مدیران و استادان در زمینه های فرهنگی گفت: بخشی از معضلات فرهنگی در کلاس درس و با همکاری استادان قابل حل است.

حجت الاسلام حسن زارع با اشاره به آیه 80 سوره اسرا اضافه کرد: هرچه در توان داریم برای خدمت به کشور به کار برده و مصداق این آیه باشیم.

ابوالقاسم میرحسینی معاون هماهنگی و برنامه ریزی دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد نیز بیشتر دستاورد های پژوهشی دانشگاه را از حوزه معاونت پژوهش و فناوری دانست و عنوان کرد: در طول چندین سال اخیر این معاونت پیشرو در کشور بوده و آهنگ رشد بیشتری داشته که جای تشکر دارد.

به گزارش تینار، در این نشست از سید علی آقا میرجلیلی، رییس سابق دانشکده فنی و مهندسی و مریم نیری، مدیر پژوهشی دانشگاه قدردانی و برای مریم نیری در سمت رییس دانشکده فنی مهندسی و فرحناز ذاکریان در منصب مدیر پژوهشی دانشگاه آرزوی موفقیت شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پژوهش زمینه ساز رشد و پیشرفت دانشگاه هاست" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پژوهش زمینه ساز رشد و پیشرفت دانشگاه هاست"، کلیک کنید.