پیام تسلیت «امیرعبداللهیان» به «هنیه»

پیام تسلیت «امیرعبداللهیان» به «هنیه»

حسین امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در پیامی به « اسماعیل هنیه » رییس دفتر سیاسی جنبش حماس شهادت تعدادی از فرزندان و اعضای خانواده وی در حمله جنایتکارانه رژیم صهیونیستی را تسلیت گفت.

به گزارش تینار، متن پیام امیر عبداللهیان به اسماعیل هنیه به شرح زیر است:

«بسم الله الرحمن الرحیم

برادر مجاهد و مقاوم جناب آقای شیخ اسماعیل هنیه
رییس محترم دفتر سیاسی جنبش حماس

سَلَٰمٌ عَلَیۡکُم بمَا صَبَرۡتُمۡۚ فَنِعۡمَ عُقۡبَی ٱلدَّارِ

شهادت شش تن از فرزندان و نوه های گرانقدر جنابعالی در اثر حمله جنایتکارانه و بزدلانه رژیم غاصب صهیونیستی را تبریک و تسلیت عرض می کنم.

شهادت فرزندان برومند جنابعالی توسط شقی ترین جنایتکاران روی زمین، در روز عید سعید فطر در باریکه خونین اما افتخارآمیز غزه، برای آن شهیدان والامقام موجب سعادت و عزت ابدی، برای جنابعالی و خانواده محترم تان موجب فخر و سرافرازی، برای ملت فلسطین زمینه ساز یاری و نصرت الهی و برای جنایتکاران صهیونیست و حامیان آنها موجب سرافکندگی، شکست، ذلت و ننگ ابدی است.

بی تردید این فداکاری ها و جانفشانی ها، بر ایمان و عزم آهنین ملت فلسطین در ایستادگی و مقاومت برای آزادی فلسطین عزیز خواهد افزود و شکست و اضمحلال محتوم رژیم بی بنیاد صهیونیستی را سرعت خواهد بخشید.

از خداوند بزرگ برای فرزندان و نوه های های شهید آنجناب و بیش از 34 هزار شهید ماه های اخیر نوار غزه و کرانه باختری رحمت و رضوان الهی و علو درجات و برای جنابعالی و خانواده محترم تان و همه خانواده ها و بازماندگان شهدای ماه های اخیر فلسطین، صبر جمیل و اجر جزیل مسیلت می کنم.»

پایان خبر تینار

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پیام تسلیت «امیرعبداللهیان» به «هنیه»" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پیام تسلیت «امیرعبداللهیان» به «هنیه»"، کلیک کنید.