چمران رای خود را به صندوق انداخت/ حضور پرشور مردم پاسخ محکمی به دشمنی های کوردلانه است

چمران رای خود را به صندوق انداخت/ حضور پرشور مردم پاسخ محکمی به دشمنی های کوردلانه است

مهدی چمران امروز جمعه 11 اسفند در دقایق اول رای گیری انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری با حضور در مسجد حضرت رسول اکرم (ص) واقع در خیابان گیلان، رای خود را به صندوق انداخت.

به گزارش تینار، مهدی چمران رییس شورای شهر تهران با اشاره به اهمیت انتخابات، گفت: ایمان داریم که امروز همه مردم، اعم از زن و مرد، پیر و جوان، همه و همه با حضور گسترده و پرشور در پای صندوق های رای بار دیگر تابلو اتحاد و همدلی ایرانیان را به همه جهانیان نشان خواهند داد تا دنیا بداند امنیت، آرامش و استمرار جمهوری اسلامی ایران مدیون حضور و همبستگی ملت ایران در تمام صحنه های دشمن ستیز است.

 وی افزود: قطعا این حضور پر شور پاسخ محکمی به همه دشمنی های کوردلانه  اعم از تحریم های ظالمانه، نفاق و تهدیدهای نابخردانه و ایجاد آشوب و ترورهای کور و ناجوانمردانه و شهادت سربازان و مجاهدان وطن خواهد بود.

رییس شورای شهر تهران در پایان از همه مردم به ویژه شهروندان فهیم تهرانی دعوت کرد تا در این حماسه حضور و مشارکت مردمی گسترده سهیم باشند تا به حول و قوه الهی شاهد سربلندی، توسعه و امنیت ایران اسلامی باشیم.

به گزارش تینار، فرآیند رای گیری انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری از ساعت 8 صبح امروز جمعه 11 اسفند 1402 آغاز شده است.

پایان خبر تینار

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "چمران رای خود را به صندوق انداخت/ حضور پرشور مردم پاسخ محکمی به دشمنی های کوردلانه است" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "چمران رای خود را به صندوق انداخت/ حضور پرشور مردم پاسخ محکمی به دشمنی های کوردلانه است"، کلیک کنید.