کاهش 11 درصدی تلفات تصادفات نوروزی 1403 در خراسان رضوی

کاهش 11 درصدی تلفات تصادفات نوروزی 1403 در خراسان رضوی

تینار/خراسان رضوی رییس پلیس راه خراسان رضوی از کاهش 11 درصدی تلفات تصادفات نوروزی 1403 در خراسان رضوی خبر داد.

سرهنگ حسین میش مست در گفت وگو با تینار در خصوص وضعیت ترافیکی راه های خراسان رضوی اظهار کرد: در حال حاضر در خروجی مبادی مشهد در 3 محور اصلی یعنی غرب، جنوب و شمال استان، شاهد ترافیک نیمه سنگینی هستیم. ورودی مبادی مشهد نیز با ترافیک روان، اما پرحجمی روبرو است.

وی افزود: از 24 اسفند ماه تا امروز ورودی و خروجی های شهر مشهد یک درصد افزایش و ورودی و خروجی های خراسان رضوی نسبت به سال گذشته 5 درصد کاهش داشته است.

رییس پلیس راه خراسان رضوی از میزان تصادفات نوروزی در استان خاطرنشان کرد: از 24 اسفند 1402 تا به امروز 40 نفر در تصادفات نوروزی خراسان رضوی جان خود را بر اثر تصادف از دست داده اند. البته نسبت به وضعیت مشابه در نوروز 1402 با 11 درصد کاهش در این آمار مواجه هستیم، چراکه در تصادفات نوروزی سال گذشته 45 نفر جان خود را از دست داده بودند.

میش مست در خصوص آخرین وضعیت تصادفات در 24 ساعت گذشته بیان کرد: در شبانه روز گذشته یک فقره تصادف فوتی با یک متوفی و 8 فقره تصادف جرحی با 13 مجروح و 15 فقره تصادف خسارتی داشته ایم.

وی در خصوص اقدامات پلیس راه خراسان رضوی برای روز طبیعت عنوان کرد: در روز طبیعت تردد وسایل نقلیه سنگین، تریلرها و کامیون ها به غیر از مواد سوختی، فاسد شدنی و مایحتاج اصلی مردم در محورهای اصلی ممنوع است.

رییس پلیس راه خراسان رضوی اضافه کرد: با توجه به اینکه روز طبیعت در نوروز 1403 با روز شهادت امام علی(ع) تقارن پیدا کرده است و اکثر مردم ما متدین هستند، پیش بینی ما این است که سفر مردم به مسیرهای تفرجگاهی بسیار پایین باشد، اما در هر صورت پلیس راه پیش بینی تیم های گشتی خود را در مسیرهای تفرجگاهی کرده است، اما هیچ محدودیت و ممنوعیتی برای ورود مردم به مناطق تفرجگاهی قایل نشده ایم.

پایان خبر تینار

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کاهش 11 درصدی تلفات تصادفات نوروزی 1403 در خراسان رضوی" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کاهش 11 درصدی تلفات تصادفات نوروزی 1403 در خراسان رضوی"، کلیک کنید.