کنترل و نظارت پایلوت حریم شهر تهران با پهپاد/ جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز در حریم پایتخت

کنترل و نظارت پایلوت حریم شهر تهران با پهپاد/ جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز در حریم پایتخت

مدیرعامل شرکت شهربان و حریم بان شهرداری تهران از برداشت اطلاعات، کنترل و نظارت بر حریم شهر تهران با بهره گیری از پهپاد به صورت پایلوت خبر داد.

مسعود رنجبریان در گفت وگو با تینار، در تشریح روند بهره گیری از پهپاد برای کنترل و نظارت بر حریم شهر تهران گفت: شهر تهران با داشتن 1300 کیلومتر حریم نیازمند صیانت از این وسعت بالا است و بی تردید یکی از وظایف مهم شرکت شهربان و حریم بان شهرداری تهران صیانت حریم و جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز در حریم شهر تهران است.

وی افزود: در راستای صیانت از حریم تهران در این شرکت در حال حاضر حدود 350 نفر مشغول کنترل، نظارت و پایش هستند که در قالب 130 اکیپ در 11 منطقه فعال هستند. تعداد تخلفات در حریم شهر تهران زیاد است که در سال گذشته حدود 199 هزار متر مربع از تخلفات صورت گرفته در حریم شهر تهران تخریب شدند که این رقم کل تخلفات نیست؛ زیرا برخی تخلفات از دست ما خارج شدند.

رصد حریم شهر تهران با پهپاد و هواپیما 

مدیرعامل شرکت شهربان و حریم بان شهرداری تهران تاکید کرد: یکی از موضوعات مهم در حریم شهر تهران رسیدگی فوری در صورت بروز تخلف است که برای رسیدن به این موضوع برنامه ریزی شده تا با هوشمندسازی و استفاده از پهپاد و هواپیما تخلفات در حریم شهر تهران را رصد کنیم.

رنجبریان افزود: موافقت های اصولی اخذ شده و ارتباط خوبی با دانشگاه امام حسین (ع) برقرار کردیم که مجوزهای لازم را دارند. در همین راستا هماهنگی های لازم انجام شده و به صورت پایلوت در حال انجام برداشت اطلاعات در حریم شهر تهران با بهره گیری از پهپاد هستیم.

پایان خبر تینار

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کنترل و نظارت پایلوت حریم شهر تهران با پهپاد/ جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز در حریم پایتخت" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کنترل و نظارت پایلوت حریم شهر تهران با پهپاد/ جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز در حریم پایتخت"، کلیک کنید.