گردان شهدای الاقصی: با اشغالگران در نابلس و اریحا مقابله کردیم

گردان شهدای الاقصی: با اشغالگران در نابلس و اریحا مقابله کردیم

گردان های شهدای الاقصی اعلام کرد که امروز سه شنبه با اشغالگرانی که به شهرهای نابلس و اریحا یورش بردند، با سلاح و مین های انفجاری درگیر شده و با آنها مقابله کرده اند.

به گزارش تینار، گردان های «شهدای الاقصی» شاخه نظامی جنبش فتح امروز اعلام کرد که نیروهایش با اشغالگرانی که به شهر نابلس در شمال کرانه باختری یورش آورده بودند، وارد درگیری های شدیدی شدند و در این درگیری ها از مسلسل و بمب های انفجاری استفاده کردند.

 همچنین این گردان ها گزارش دادند که نیروهایشان با اشغالگرانی که به اردوگاه «عین السلطان» واقع در غرب شهر اریحا یورش برده بودند، با مسلسل و بمب های انفجاری درگیر شدند.

همزمان با مقابله نیروهای مقاومت فلسطین با این اشغالگران و شکل گیری درگیری های پراکنده ای با آنها، از بلندگوهای مساجد فراخوان هایی برای مقابله با یورش این اشغالگران به دو اردوگاه «عقبه جبر» و «عین السلطان» واقع در جنوب و شمال شهر اریحا منتشر شد.

بامداد امروز در تیراندازی سربازان ارتش رژیم صهیونیستی در جریان یورش شان به این دو اردوگاه، یک جوان فلسطینی به شهادت رسیده و چند فلسطینی دیگر زخمی شدند.

پایان خبر تینار

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "گردان شهدای الاقصی: با اشغالگران در نابلس و اریحا مقابله کردیم" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "گردان شهدای الاقصی: با اشغالگران در نابلس و اریحا مقابله کردیم"، کلیک کنید.