گوترش در نزدیکی مرز غزه

گوترش در نزدیکی مرز غزه

به گزارش تینار، به نقل از روسیاالیوم، «آنتونیو گوترش» دبیرکل سازمان ملل امروز شنبه از مرزهای مصر با غزه بازدید به عمل خواهد آورد.

گوترش قصد دارد بار دیگر خواستار آتش بس به دلایل بشردوستانه شود.

دبیرکل سازمان ملل قصد دارد که با امدادگران در بخش مصری رفح دیدار و رایزنی کند.

به گزارش ایرنا، این سفر در شرایطی رخ می دهد که رژیم صهیونیستی اعلام کرده است که قصد دارد به شهر رفح در نزدیکی مرز مصر حتی بدون حمایت آمریکا یورش ببرد.

گوترش قصد دارد دعوت خود را برای برقراری آتش بس به دلایل انسان دوستانه تکرار کند؛ هر چند که تلاش های بین المللی تاکنون برای ممانعت از حمله زمینی احتمالی رژیم صهیونیستی به رفح جایی که بیشتر ساکنان غزه در آن هستند، راه به جایی نبرده است.

دبیر کل سازمان ملل پیش از این اعلام کرده بود که جنگ غزه باید پایان یابد.

روز گذشته روسیه و چین پیش نویس قطعنامه آمریکا درباره خاورمیانه که به آتش بس در آن اشاره نشده بود را وتو کردند. قرار بود که امروز قطعنامه جدیدی صادر شود که به دوشنبه موکول شد.

نماینده روس ها در سازمان ملل اعلام کرده است که مسکو اجازه نخواهد داد که شورای امنیت به سمت بازی های آمریکا و اسراییل کشیده شود.

امروز صدوشصت و نهمین روز جنگ غزه است و حملات رژیم صهیونیستی به غزه ادامه یافته است.

310310

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "گوترش در نزدیکی مرز غزه" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "گوترش در نزدیکی مرز غزه"، کلیک کنید.