۷۰ شرکت سمنانی متقاضی گواهی حقوق مصرف کننده شدند – خبرگزاری تینار | اخبار ایران و جهان

۷۰ شرکت سمنانی متقاضی گواهی حقوق مصرف کننده شدند - خبرگزاری تینار | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار تینار، علیرضا غفوری بعد از ظهر سه شنبه در در هفتمین همایش اعطای گواهینامه رعایت حقوق مصرف کنندگان در سالن همایش استانداری سمنان با حضور معاون وزیر صمت، از اقبال خوب شرکت‌های تولیدی استان نسبت به گواهی حقوق مصرف کننده خبر داد.

وی افزود: تعداد شرکت‌های متقاضی دریافت گواهی حقوق مصرف کننده از پنج مورد در سال ۹۵ به ۷۰ مورد در ۱۴۰۳ افزایش یافته است.

رئیس انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان سمنان با اشاره به اینکه رشد تمایل به دریافت گواهی حقوق مصرف کننده نشان می‌دهد که تولیدگران ما به دنبال افزایش رضایت مندی مردم هستند، ابراز کرد: این گواهی نامه همچنین توانسته فرایند خود اظهاری را نیز در تولیدگران ما ارتقا دهد.

غفوری با بیان اینکه امسال بر اساس ارزیابی‌های انجام شده ۲۳ واحد از بین ۷۰ واحد متقاضی، توانستند امتیاز لازم را از اعضای کمیته فنی کسب کنند، گفت: این تولیدگران امروز تندیس خود را از دست معاون وزیر صمت دریافت کردند.

وی با بیان اینکه قیمت، کیفیت، خدمات پس از فروش و میزان رضایت مشتری در اعطای گواهی نامه در نظر گرفته شده است، تاکید کرد: افزایش قیمت محصول متناسب یا کمتر از نرخ تورم، تأثیر گذاری مؤلفه‌های انرژی و تأثیر استفاده از امکانات دولتی در قیمت و… در این مجموعه دیده شده است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "۷۰ شرکت سمنانی متقاضی گواهی حقوق مصرف کننده شدند – خبرگزاری تینار | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "۷۰ شرکت سمنانی متقاضی گواهی حقوق مصرف کننده شدند – خبرگزاری تینار | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.