12 فروردین سرآغاز حاکمیت مردم سالاری دینی در ایران اسلامی است – خبرگزاری تینار | اخبار ایران و جهان

12 فروردین سرآغاز حاکمیت مردم سالاری دینی در ایران اسلامی است - خبرگزاری تینار | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار تینار، احمد محمدی زاده با صدور پیامی ضمن گرامیداشت فرا رسیدن 12 فروردین روز جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: 12 فروردین یک روز مهم و سرنوشت ساز در تاریخ نظام اسلامی است و قاطبه مردم با رای آری به جمهوری اسلامی ایران، بیعت خود را با امام راحل و انقلاب اسلامی ایران، تجدید کردند.

استاندار بوشهر خاطر نشان کرد: امام راحل در کمتر از 2 ماه از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، نظام جمهوری اسلامی را به رای ملت گذاشت و ملت مومن و انقلابی ایران نیز قاطعانه و با رای 98.2 درصدی خود، پایه های این نظام را مستحکم تر و قوی تر کردند.

محمدی زاده تصریح کرد: در طول بیش از 4 دهه از پیروزی انقلاب اسلامی، بیش از 40 انتخابات در کشور برگزار شده و این نشان دهنده مردمی بودن انقلاب و نظام بوده که در دنیا بی نظیر است.

وی با اشاره به نامگذاری سال توسط رهبر معظم انقلاب اسلامی گفت: امسال با تدبیر معظم له، به نام «جهش تولید با مشارکت مردم» نامگذاری شده که از نخستین روزهای سال برای تحقق عینی و عملی شعار سال، برنامه ریزی کرده ایم و به فضل الهی شاهد تحقق کامل شعار سال باشیم.

استاندار بوشهر با گرامیداشت روز جمهوری اسلامی ایران ابراز داشت: باید در راستای حفظ دستاوردهای نظام مقدس اسلامی از تمام توان و ظرفیت موجود بهره ببریم و هیچ فرصتی را هدر نخواهیم داد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "12 فروردین سرآغاز حاکمیت مردم سالاری دینی در ایران اسلامی است – خبرگزاری تینار | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "12 فروردین سرآغاز حاکمیت مردم سالاری دینی در ایران اسلامی است – خبرگزاری تینار | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.