16 روستای چوار از نعمت آب آشامیدنی سالم بهره مند شدند – خبرگزاری تینار | اخبار ایران و جهان

16 روستای چوار از نعمت آب آشامیدنی سالم بهره مند شدند - خبرگزاری تینار | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار تینار ، نصیر نجفی شامگاه شنبه چهاردهم بهمن ماه در مراسم افتتاح پروژه های شرکت توزیع برق در شهر چور به تلاش انیه قب و قبایان برای کاهش هزینه های دولت اشاره کرد. دستاوردها گفت: 22 میلیارد تومان تامین شده است در یک سال گذشته در حوزه تامین برق باید خدماتی را که دولت سیزدهم برای ایجاد امید در جامعه انجام داده است، تبیین کرد.

وی همچنین گفت: قبل از انقلاب در شبانه چند ساعت برق در چوور وجود داشت، اما اکنون مناطق شهری و روستایی از نعمت برق برخوردار است و بر اساس گزارش مدیرعامل شرکت توزیع برق استان، برق بیشتر شده است. بیش از 60 پنل سیار به عشایر تحویل داده شد.

نجفی به حمایت استاندار ایلام از فعال سازی روابط عمومی دستگاه های اجرایی برای برجسته سازی دستاوردهای دولت اشاره کرد و اظهار داشت: روابط عمومی ها باید خدمات ارایه شده را با کمک اصحاب رسانه در راستای ایجاد امید اطلاع رسانی کنند.

معاون استاندار ایلام نیز گفت: با کار جهادی به 16 روستای مرکز چاور آبرسانی شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "16 روستای چوار از نعمت آب آشامیدنی سالم بهره مند شدند – خبرگزاری تینار | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "16 روستای چوار از نعمت آب آشامیدنی سالم بهره مند شدند – خبرگزاری تینار | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.