انفجار بنزین در حمام صاحب خانه را راهی بیمارستان کرد – خبرگزاری تینار | اخبار ایران و جهان

انفجار بنزین در حمام صاحب خانه را راهی بیمارستان کرد - خبرگزاری تینار | اخبار ایران و جهان

شهرام مومنی در گفت و گو با خبرنگار تینار اظهار کرد: حادثه انفجار در حمام منزل مسکونی شامگاه دو شنبه به مرکز فرماندهی آتش نشانی رشت اطلاع داده شد.

وی افزود: سریعاً 5 آتش نشان به وسیله دو خودروی آتش نشانی به محل حادثه واقع در پل طالشان خیابان شهید پور اسماعیلی اعزام شدند.

رییس سازمان آتش نشانی رشت با اشاره به جزییات این حادثه گفت: شستشوی قطعات فلزی به وسیله بنزین در حمام و روشن بودن بخاری در منزل مسکونی و در مجاورت و نزدیکی آن موجب بروز انفجار خفیف و آتش سوزی را فراهم داشت.

وی با بیان اینکه مرد جوان در این حادثه دچار سوختگی از ناحیه دست و پا شد، ادامه داد: رسیدن گازهای متصاعد از بنزین به بخاری روشن و یا هر نوع منبع گرمایشی (آتش) البته در فضای بسته قطعاً موجبات بروز آتش سوزی و انفجار را فراهم خواهد کرد.

این مسوول از اعزام مصدوم توسط عوامل اورژانس به مراکز درمانی خبر داد و به شهروندان توصیه کرد: استفاده و یا حتی قرار دادن بنزین و دیگر مواد سریع آتش می گیرد در محیط های بسته و یا حتی کارگاهی بسیار خطرناک و آتش افروز است و توصیه می شود در صورت لزوم بر استفاده از آن حتماً در فضاهای کاملاً باز و با گردش هوای مطمین بهره گرفته شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "انفجار بنزین در حمام صاحب خانه را راهی بیمارستان کرد – خبرگزاری تینار | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "انفجار بنزین در حمام صاحب خانه را راهی بیمارستان کرد – خبرگزاری تینار | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.